SOFT SKILLS SCHOOL

Дата
Мiсце проведення
pin IRIS art Hotel ул.Святодуховська, 6А, Харків, 61001

IT Grow Center запускає перший потік Soft Skills School!

На честь цього ми даруємо подарунки ексклюзивно компаніям Кластера. Стань нашим “таємним покупцем” і отримай цілий курс безкоштовно. Шукайте подробиці нижче.

Soft Skills School – курс, на якому ви не тільки дізнаєтеся всю базову теорію про Soft Skills (гнучкі навички), але й почните їх застосовувати. Ми не тільки розповідаємо про навички, ми їх формуємо.

IT Grow Center зібрав в декількох заняттях базові принципи, свій досвід і досвід світових експертів. А також розробили практичні завдання, тому що тільки вони допоможуть відточити ці навички.

Повна детальна інформація на сайті.

Якщо коротко, то на вас чекає:

– 6 інтенсивних занять;

– 5 топових тем з області Soft Skills;

– 5 Special Guest Speaker

– 42 години теорії

-до 29 годин практики

-робота над власним проектом;

-сертифікат.

Кожне заняття – це нова тема:

  • Self-management
  • Conflict management
  • Persuasion and negotiation
  • People management
  • Leadership

А також networking, спілкування і позитивні емоції 🙂

Тренер і ментор курсу – Олеся Ульянова, Ph.D. in engineering, MBA, International certified trainer IIMD, Official Education Coordinator at Kharkiv IT Cluster.

5+ років роботи тренером в великих IT компаніях, 13 років в навчанні дорослих людей

Спеціалізується на розвитку технічних навичок і soft skills у фахівців IT індустрії, підготовці до проходження співбесід на позиції в міжнародні компанії.

Курс розроблений так, що інформація буде корисна і посильна як новачкам в IT, так і бувалим старожилам з величезним досвідом і експертні. Ми будемо підбирати завдання на проекти виходячи з вашого досвіду.

Тому переходь за посиланням, щоб дізнатися більше і зареєструватися.

Ми розуміємо болі компаній з підбору тренерів для команд, а також розуміємо скільки часу і грошей доводиться в це інвестувати. Тому пропонуємо стати нашим “таємним покупцем”. Якщо ви замислювалися про тренінги, але не знаєте, що обрати – зможете оцінити роботу центру, дізнаєтеся детальніше про програми та зрозумієте наскільки це підходить саме вашій компанії.  Якщо хочете дізнатися більше про акцію, пишить на почту: office@it-grow.com

До зустрічі на першому тренінгу! 🙂