Sigma University та It-Jim запрошують запрошують на онлайн-мітап з комп’ютерного зору для обличь 28 жовтня!

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percent10%

Комп’ютерний зір виконує інтелектуальну обробку візуальної інформації та є однією з найбільш захоплюючих областей Artificial Intelligence. Ви помічали, що переважна більшість фото і відео (особливо після появи селфі) містять обличчя? Не дивно, що багато алгоритмів комп’ютерного зору і машинного навчання були розроблені і застосовані саме по відношенню до них. Виявлення і трекінг об’єктів, розпізнавання облич і емоцій, доповнена реальність, обчислювальна фотографія – ось лише невеликий список завдань, які стоять за “простою” обробкою облич.

РЕЄСТРАЦІЯ

ДЛЯ КОГО:

Мітап буде цікавий ML інженерам, студентам IT професій і розробникам, які хочуть більше дізнатися про інтелектуальну обробку візуальної інформації.

ПІД ЧАС МІТАПУ:

Ви дізнаєтесь про продукти, які використовують комп’ютерний зір для облич,
на прикладі розробленого в It-Jim мобільного додатка розберетеся, як можна визначати життєво важливі фізіологічні показники людини за допомогою комп’ютерного зору.

ПРОГРАМА

СПІКЕР:

Павло Виплавін, PhD, CTO в компанії It-Jim, яка працює в області комп’ютерного зору, доповненої реальності, машинного навчання та штучного інтелекту. Павло має великий досвід в області радіолокаційних систем, обробки сигналів і зображень за допомогою як класичних алгоритмів, так і методів на основі ML/DL.

ВАРТІСТЬ:

Early bird: 300 грн до 16 жовтня включно
Standard: 400 грн до 28 жовтня включноЧленам Kharkiv IT cluster передбачена 10% знижка. Звертайтеся за промо-кодом до тренінг менеджера Sigma Software University Каріне Туманянц: karine.tumanyants@sigma.software

Лишилися питання? Дзвони: +38 050 966 56 56 (Каріне).