🚀 Ти студент та шукаєш можливості для розвитку?

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

Долучайся до Junior Club від Kharkiv IT Cluster та вперед до успіху!

Kharkiv IT Cluster з радістю повідомляє про старт набору студентів технічних спеціальностей до унікального закритого клубу– Junior Club.🥳
Ми відкриваємо двері до світу soft skills, технологій та можливостей для молодих талановитих людей, як ви.

Junior Club від Kharkiv IT Cluster — це цікава та корисна ініціатива для студентів ІТ-спеціальностей з декількох причин.

Ось деякі з них:

 1. Навчання та розвиток навичок: Junior Club пропонує різноманітні тренінги, майстер-класи та лекції, спрямовані на покращення та розвиток soft skills. Додаткова освіта – це завжди плюс до майбутньої реалізації.
 2. Мережа контактів: Junior Club це чудова можливість для студентів познайомитися з іншими студентами, які мають спільний інтерес до ІТ. Це створює можливості для співпраці, обміну досвідом та спільного розвитку проєктів. Крім того, учасники мають можливість зустрічатися з професіоналами ІТ-галузі, представниками компаній та роботодавцями, що може виявитися корисним під час пошуку роботи або стажування.
 3. Індивідуальний кар’єрний розвиток: Junior Club надає можливості: для розвитку навичок, необхідних для успішної кар’єри в ІТ-галузі. організація інтерактивних тренінгів з комунікаційних навичок, розвиток лідерських якостей та підготовка до співбесід.
 4. Посильна підтримка: Junior Club надає студентам можливість отримати поради, підтримку та наставництво від професіоналів ІТ-галузі.
 5. Приємна атмосфера та спільнота: Junior Club — це не лише місце для навчання, але й спільнота однодумців, яка об’єднує студентів з однаковими інтересами. Учасники можуть зустрічатися на різних заходах, хакатонах, соціальних зустрічах та спільних проєктах.
 6. Удосконалення англійської мови: Раз на два тижні відбувається практика розмовної англійської мови: це чудова можливість удосконалити свої навички спілкування й вивести своє володіння англійською на новий рівень.

За результатами участі в клубі, умовою опрацювання від 80% передбачених тем та проведення 2х ігр Kids2IT учасники Junior Club отримають сертифікати, які можна передати в університет як підтвердження отримання додаткової освіти.

Програма курсу

 1. Рівень Junior:
  Період 19.09-26.12
  Модуль 1:Розширення розуміння soft-skills
  Модуль 2.1: Синхронізована співпраця: Ефективна робота в команді
 2. Рівень Middle:
  Період з 4.01-30.05
  Модуль 2.2: Синхронізована співпраця: Ефективна робота в команді
  Модуль 3:Професійна навігація в IT-галузі
  Для отримання сертифікату, необхідно провести 3 гри в ролі ментора на проєкти Kids2IT.

Що на вас очікує:

 • 36 практичних занять;
 • 18 івентів Speaking Club для покращення англійської;
 • реальні кейси та досвід від IT-компаній;
 • доступ до презентацій та записів вебінарів для навчання;
 • можливість побудувати цінні професійні зв’язки в IT-середовищі.

Не зволікайте та долучайтеся до нашого Junior Club, щоб збагатити свої знання, розвинути soft skills та підготуватися до успішної кар’єри в галузі IT.

Щоб долучитися, заповнюйте форму👉 https://forms.gle/PpjcmgRjnVNW3Cea8

Графік та теми на 2023-2024 рік.

Snymok-ekrana-2023-08-07-v-11.39.45-min-414x618 🚀 Ти студент та шукаєш можливості для розвитку?

Snymok-ekrana-2023-08-07-v-11.39.53-min-414x534 🚀 Ти студент та шукаєш можливості для розвитку?

Результати минулого року:

Компанії Kharkiv IT Cluster: CHI Software, Infopulse, MobiDev, GlobalLogic, CodeIT, EPAM, A-Level, Sigma Software, Rozdoum, DataArt, SevenPro, Quantum, ErgoServ провели 24 воркшопи та вебінари в межах проєкту. А наші партнери — АнтиШкола англійської онлайн — забезпечили проведення безкоштовного спікінг клабу для учасників.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Щоб доєднатися до Junior Club, переходь за формою нижче:

Зареєструйся