Сертифікація ІТ-дисциплін: синергія бізнесу та освіти

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

Kharkiv IT Cluster запрошує до участі у дискусійній панелі, присвяченій синергії ІТ-бізнесу та вищої освіти України

💥У 2021 році Харківський ІТ Кластер запустив пілотний проєкт «Система сертифікації ІТ-дисциплін». Проєкт було розроблено у співпраці групи з понад 25 ІТ-компаніями-роботодавцями, експертами 6 університетів м. Харкова та представника Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, ґрунтуючись на більш ніж 5-ти річному досвіді реалізації проєктів експертів Kharkiv IT Cluster з оновлення понад 100 освітніх програм в провідних університетах Харкова та України.

🔹 15 травня о 15:00 відбудеться панельна дискусія (онлайн, Zoom) на тему: «Вплив на підвищення якості підготовки ІТ-фахівців у закладах вищої освіти в межах співпраці бізнесу та освіти».

У дискусії візьмуть участь члени сектору вищої освіти НМР МОН, члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти, голова та члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівники ІТ-компаній-роботодавців, викладачі-учасники проєкту, студенти.

Мета заходу: обговорення стану сучасної ІТ-освіти, шляхів взаємодії бізнесу та освіти демонстрація проміжних результатів проєкту, аналіз врахування коментарів до програм, демонстрація результатів співпраці освіти та бізнесу, мотивація студентів до вивчення ІТ-дисциплін в університетах, демонстрація відповідності освітніх матеріалів вимогам бізнесу.

Захід буде корисним для: адміністрації університетів, членів професійних спілок та об’єднань, викладачів ІТ-дисциплін, ІТ-компаній-роботодавців, студентів.

Щоб взяти участь в заході необхідно зареєструватися за посиланням 👉https://forms.gle/DxvuRnb6D1vZU9ai7 до 15 травня 10:00. Опісля реєстрації Ви отримаєте запрошення до календаря та лист на пошту в день заходу.

До зустрічі на заході!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram