Секретний код: як спілкуватись, сперечатись і розв’язувати конфлікти онлайн

Дата
Мiсце проведення
Online

Діджитал-простір має свої закони і правила, з якими варто рахуватись. Ти пишеш колезі: «ОКЕЙ. ЗРОЗУМІЛО». І тобі дійсно просто зрозуміло. Але адресату здається, ніби ти на нього кричиш і взагалі поводишся неввічливо. Бо капс — не горобець, вилетить — не спіймаєш.


Як будувати стосунки з колегами, коли все перейшло в онлайн? Чи є свої норми у діджитал-спілкуванні? Та як навчитись вирішувати конфлікти у переписці, а не в офісі за кавою?


6 липня о 18:00 на наступній DEVCHATA-зустрічі ми разом Анею Красильник говоритимемо, як правильно комунікувати в діджитальному світі. Заразом торкнемося теми конфліктного менеджменту, розглянемо, як спілкуватись на етапі онлайн-онбордингу, як давати чи отримувати зворотній зв’язок дистанційно тощо.

Реєстрація


Аня — керуюча партнерка Savvy L&D Solution Company, тренерка з бізнес-комунікації. Аня очолює власну команду з 47 колег, проводить тренінги і коучинг-сесії. Вона захоплюється психологією, різними напрямками йоги і медитацією, тісно співпрацює з технічними компаніями, тому готова ділитись досвідом і кейсами клієнтів.

 

«Допомагати людям спілкуватися ефективніше та приємніше – це для мене і робота, і життєва місія, і хобі», — каже експертка.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Frontend-розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся і ми надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація

Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним і особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок?

Надсилай їх нашій команді:

До зустрічі!