Розпочато конкурс найяскравіших бізнес-ідей 2020-2021 рокiв! Розкажіть про свою ідею та отримайте призи!

Дата
Мiсце проведення
Online

Онлайн-медіа MC.today спільно з «Інтергал-Буд» запустили інтерактивний конкурс «Топ творців найяскравіших бізнес-ідей 2020–2021 років».

Якщо ви підприємець, засновник стартапу, керівник відділу або співробітник компанії та у 2020–2021 роках створили новий напрям бізнесу, винайшли інноваційний продукт, який забезпечив прибуток компанії, або розробили круту програму, яка скоротила витрати вашого підприємства вдвоє, надсилайте нам заявку на участь у конкурсі за посиланням!

З усіх історій редакція MC.today вибере до 50 найщиріших, найемоційніших і таких, що найбільше надихають, а їхні творці отримають круті подарунки, які допоможуть у розвитку їхньої справи.

Заявки приймаються до 19 квітня

Переможець отримає 2 місяці навчання в Unit School of Business за програмою BUILD, розробленою за методологією Університету Берклі (Каліфорнія).

Один з фіналістів проєкту отримає менторську зустріч з Іцхаком Пінтосевичем, експертом у системному розвитку особистості, автором тренінгових програм, власником і тренером Isaac Pintosevich Systems.

Героя для зустрічі Іцхак вибере особисто, на зустрічі буде можливість обговорити свої нові бізнес-ідеї.


У журі конкурсу:
  • Іцхак Пінтосевич, експерт у системному розвитку особистості, автор тренінгових програм, власник і тренер Isaac Pintosevich Systems.
  • Артем Макеєв, СЕО та керівний партнер Unit School of Business.
  • Дмитро Томчук, засновник інвестиційного фонду Fison.
  • Артем Бородатюк, засновник групи IT-компаній Netpeak Group. Веде Telegram-канал про бізнес.
  • Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд».

Інформаційні партнери конкурсу: UNIT.Kharkiv, IT Association Vinnytsia, Kharkiv IT Cluster, Бізнес-клуб КМБ, Young Business Club.Про проєкт

Організатор проєктуMC.today, онлайн-медіа для тих, хто створює. Нас читають понад 750 тисяч осіб на місяць, серед яких найбільші підприємці, інвестори, бізнес-ангели країни.

Партнер проєкту – компанія-забудовник «Інтергал-Буд» та її житловий комплекс CITY HUB.