Роль жінки в бізнесі: форум і дискусія
Запрошуємо вас на 2 заходи, на яких ми розглянемо роль жінки в сучасному бізнесі і політику рівності!
Час проведення:
- бізнес-форум для бізнесу «Найкращі практики натхнення жінок та впровадження політики рівності у бізнесі» — з 16:00 до 18:00, вхід вільний за попередньою реєстрацією;
- дискусія «Вплив жінок на бізнес-клімат в Україні» — з 19:00 до 21:00, вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Питання модерованої дискусії:
- Чому у бідності жіноче обличчя, а висока соціальна захищеність жінок, прописана за українським законодавством, недостатньо ефективна на практиці?
- У яких сферах працюють жінки-мігрантки в Україні і як можна вирватися за межі етнізованих осередків ринку праці?
- Чи існують досі товари та послуги, недоступні для жінок, і як можна захистити свої права у Європейському суді з прав людини?
Кому буде цікаво: підприємиці та підприємці, які вже впровадити політику рівності у своєму бізнесі і готові ділитись досвідом, або планують це зробити найближчим часом.
Як пройде бізнес-форум: на заході буде презентовано Індекс корпоративної рівності 2020, цього року рейтингування можуть пройти малі, середні та великі компанії з українським капіталом та іноземними інвестиціями.
Модератори форуму:
- Ольга Малиш — засновниця комунікаційної агенції Friends of Brands, комунікаційна стратег, координаторка промо-кампаній брендів та соціальних ідей;
- Ірина Федорович — директорка ГО Центр «Соціальна дія», співголова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні, тренерка та авторка посібників на тему протидії та запобігання дискримінації.
Захід проводять:
- ХГНО «Сучасна жінка»,
- ГО «Точка опори»,
- Індекс корпоративної рівності за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», у партнерстві з ХЖО «Сфера».
Реєстрація на бізнес-форум.
Спікери дискусії:
- Олена Ткаліч — редакторка інформагенції “Соцпортал”, авторка видань “Гендер в деталях”, “Спільне”, “Політична критика”, активістка ГО “Соціальний рух”;
- Анастасія Фітісова – дослідниця міграції в аналітичному центрі CEDOS, де аналізує політики в сфері міграції, бореться за справедливе та недискримінаційне ставлення до мігранток та мігрантів, моніторить як українську міграцію за кордон, так і міграцію в Україну;
- Юлія Размєтаєва – кандидатка юридичних наук, викладачка НЮУ ім. Я. Мудрого, правозахисниця, експертка національних і міжнародних проектів у сфері бізнесу і прав людини, гендерної рівності.
Модератор дискусії:
Дар’я Нагаївська — кандидатка економічних наук, менеджерка проектів ХГНО “Сучасна жінка”, дослідниця проекту HORIZON 2020 Equal-IST, тренерка з гендерної рівності.
Реєстрація на дискусію.