Remarketing 2017

X Ювілейний Міжнародний рекламно-маркетинговий фестиваль

Дата
Мiсце проведення
Харків, пр. Незалежності, 2, Premier Palace Hotel Kharkiv.
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 20%

З попереднього фестивалю пройшло майже півроку. І за цей час ваш маркетинг знатно погіршав . Він став бородатим, рішення перестали бути свіжими, ідеї погано пахнуть.

Але вихід є! Адже Remarketing – це новий заряд і джерело натхнення для маркетолога. І тим паче чудово, що тепер він проходить два рази на рік. Суть у чому: все виправимо, варто тільки прийти на фестиваль.

А поки продовжуємо дивитися, як наш маркетинг повільно, але впевнено чахне. Жахаємося і розуміємо, що так жити не можна. Приведіть свій маркетинг до тями – приходьте 27 квітня на Ювілейний Re!

Міжнародний маркетинговий фестиваль Remarketing є наймасштабнішим профільним заходом Східної України. Щорічно на фестивалі зустрічаються понад 500 фахівців в області маркетингу, реклами і PR. За сім років захід відвідали близько 4 тис. професіоналів і власників бізнесу, було прочитано 150 доповідей від експертів з України, Німеччини, Канади, Словенії, Швейцарії, Росії.

Хедлайнери Ювілейного Re: Британець Мартін Нанн – консультант з комунікацій, PR-стратег з більш ніж 32-річним досвідом роботи в Європі, США, Близькому і Далекому Сході. Кирило Чичкан – креативний директор PROVID. Денис Келеберденко – креативний директор BBDO Ukraine, українського підрозділу самого нагороджуваного агентства в світі. Григорій Трусов – провідний консультант з маркетингу, президент консалтингової компанії «Контакт-Експерт», викладач маркетингу програми MBA АІБЕк.

Адреса: Харків, пр. Незалежності, 2, Premier Palace Hotel Kharkiv.
Ціна: 850-1 200 грн
Сторінки в соц. мережах:
ВК
FB
Сайт