ReMarketing

Дата
Мiсце проведення
Premier Palace Hotel Kharkiv, пр. Незалежності, 2
Для учасників кластеру
  • percentЗНИЖКА 20%

Стань рятувальником брендів на 11том Remarketing!

Креативний партнер XI Remarketing – агентство BBDO Ukraine.

Засновник фестивалю, директор агентства Kharkov Leading Media Олександр Івченко: “Співпраця з найбільш креативним агентством країни – BBDO Ukraine – це квінтесенція всієї нашої багаторічної діяльності. Нам приємно бути в одному ряду з такими брендами як: Lexus, Pepsi, Visa, Snickers, WOG, Nemiroff, LeBoutique, Staropramen, Lay’s, Orbit. “

Концепція цього фестивалю – “Стань рятувальником брендів”.

“Ми запитали себе: як відчували б себе бренди, будь вони живими, в оточенні більш сильних конкурентів, більш агресивних суперників на полиці. Хто прийде їм на допомогу і навчить виживати, міцно захищати свою нішу і свою частку на ринку? Remarketing в нашій уяві – як школа боксу для брендів та їх менеджерів. Насичений майстер-класами захід за короткий термін обіцяє навчити вас і ваші бренди виживати в жорстокому світі маркетингу, дистрибуції та мерчандайзингу “, – прокоментував креативний директор BBDO Ukraine Денис Келеберденко.

Замість червоного купальника – костюм. Замість серіалів і повнометражних фільмів – річні звіти. А замість недбайливих плавців – бренди.

У потоці сірих буднів працівники сфери маркетингу, займаючись своїми повсякденними завданнями, не помічають найголовнішого – їх брендам боляче. Вони страждають від крутості інших і не можуть вибратися з маркетингового дна. З кожним днем ​​ці бренди все більше потребують допомоги. Настав час для активних дій.

Фестиваль Remarketing –це джерело нових ідей і оригінальних рішень, майданчик для комунікації, яка дозволяє привнести зміни в свій маркетинг і зробити його на порядок ефективніше.

Міжнародний маркетинговий фестиваль Remarketing є наймасштабнішим профільним заходом Східної України. Щорічно на фестивалі зустрічаються понад 500 фахівців в області маркетингу, реклами і PR. За сім років захід відвідали близько 4 тис. Професіоналів і власників бізнесу, було прочитано 150 доповідей від експертів з України, Німеччини, Канади, Словенії, Швейцарії, Росії.

Адреса: Харків, пр. Незалежності, 2, Premier Palace Hotel Kharkiv.
Ціна: 750 – 1 200 грн
Подробиці за тел.: (050) 498 09 88

Сторінки в соц. мережах:

Instagram
Facebook

Офiцiйний сайт