Приєднуйся онлайн до відкритої розмови, з експертами Intellias: Романом Гапачило, VP, Talent Management в Intellias з 16 роками досвіду роботи у сфері ІТ рекрутменту та Олею Ломак, Talent Delivery спеціалісткою Intellias.
Вони поділяться своїм досвідом, цікавими кейсами та важливими аспектами роботи рекрутмент-спеціалістів у міжнародній ІТ компанії.

Поговоримо про важливе:
👉 Як наймати спеціалістів під час війни?
👉 Як залишатися людяними, коли навколо — хаос і невизначеність?
👉 Як зберегти теплу й дружню атмосферу, відкриваючи нові офіси по всьому світі?

І навіть якщо після цього в тебе все ще будуть питання, зможеш розпитати Романа та Олю про усе.

Про спікерів:
🎙️Роман Гапачило — віцепрезидент Talent Management в Intellias. Він впроваджує інноваційні рішення та будує людиноцентричну культуру в компанії. Маючи понад 16 років досвіду у сфері ІТ рекрутингу та менеджменту талантів, Роман зосереджується на збереженні людяності як головного пріоритету компанії, розвитку сильного бренду роботодавця та підтримці швидкого зростання бізнесу. Під його керівництвом Intellias неодноразово ставав найкращим IT-роботодавцем в Україні за версією Forbes, EY, DOU та інших рейтингів. Роман має ступінь магістра прикладної математики та нагороду TOP HR Director. Він ділиться своїм досвідом та ідеями з управління талантами на різних міжнародних та українських конференціях.

🎙️Ольга Ломак — Talent Delivery Specialist в Intellias.
Має 4 роки досвіду в рекрутменті з експертизою у технічному сорсингу. За 3 роки в Intellias Оля успішно закрила понад 150 вакансій в Україні, Польщі, Румунії та Португалії.

👩🏻‍💼👨🏼‍💻 Для кого подія: для рекрутерів та HR

Коли: 19 липня 18:00

Як потрапити на вебінар: участь у події безкоштовна. З технічних причин кількість місць обмежена, тому обов’язково зареєструйтеся завчасно за посиланням.

Реєстрація