ReadArea University

Дата
Мiсце проведення
Online

Друзі, хочемо поділитися з вами неймовірною новиною!

Наступною гостею нашого проєкту “ReadArea University” стане успішна підприємниця Ольга Гуцал з презентацією дебютної книги «Якщо стрибнули, то гребіть”

Книга Ольги Гуцал

Модератор зустрічі — Ольга Оліфіренко, Маркетинг-менеджер з розвитку партнерів у компанії Microsoft, CMO та керівник потоку «Маркетинг» у ReadArea.


Захід відбудеться онлайн

⏰ 15.10 о 19:00

Реєстрація обов‘язкова


Авторка – CEO компанії автомобільної продукції відомих брендів «Каміон-Оіл» та засновниця стартапу для автомобілістів, сервісу пошуку й онлайн-запису на СТО Autobooking.

Вона писала книгу протягом шести років. Ольга поділиться з нами своїми спостереженнями за процесами створення, зростання та розвитку бізнесу, та порівняє процес розвитку підприємницького проекту зі зростанням людини.

Ця книга – історія про дивовижний досвід жінки, яка з наукового оточення перейшла в жорсткий світ бізнесу. Для тих, хто небайдужий до своєї справи, та думає про підприємництво.


📘 15 жовтня – не просто дата заходу, а старт продажу книги “Якщо стрибнули, то гребіть” на сайті наших друзів та партнерів заходу Kniga.biz.ua!

Команда ReadArea запрошує вас розділити з Ольгою Гуцал цю неймовірну подію.

Ви матимете змогу поставити цікаві питання авторці. Автори найцікавіших, традиційно, отримають чудові подарунки!


Захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації!

Зареєструватися на івент Ви можете за посиланням

Реєстрація

До зустрічі!