QuartSoft

Краматорська ІТ-компанія QuartSoft запрошує разом відзначити День програміста!

Цьогоріч не буде гучних святкувань та веселощів, адже кожного дня наша увага прикута до подій на фронті та українських бійців, які мужньо тримають оборону від російської навали. У цей непростий час хочемо також подякувати нашим ІТ-фахівцям за їхній професіоналізм, відданість компанії та підтримку країни на економічному фронті.

Ми знайшли можливість об’єднати два завдання: провести час в компанії колег, друзів та однодумців під чудову музику, та допомогти військовослужбовцям, які боронять нашу незалежність. Благодійний концерт за участю Світлани Тарабарової та FRANKO band відбудеться в онлайн-форматі 13 вересня о 18.00. Долучитися може будь-хто охочий! Впродовж заходу глядачі зможуть перерахувати донати на користь ЗСУ. Усі виручені кошти підуть на потреби підрозділів, які базуються поблизу Краматорська.

Крім того, ви можете зробити свій внесок вже зараз.

Банка Моно 

Наша спільна ціль — 679 000 грн. на придбання мобільної бані для захисників України.

Найбажаніша мета кожного з нас — повернутися додому. І ми точно знаємо, що завдяки гуртуванню українців ця мета дуже скоро стане реальністю. А наразі — підтримаємо тих, хто дарує нам відчуття мирного неба, наших героїв! Будь-яка сума пожертви є важливою для них та нашої спільної перемоги!