PROГроші

перша конференція з особистих та сімейних фінансів

Дата
Мiсце проведення
конференц-зал стадіону “Металіст”, вул. Плеханівска, 65

4 березня у конференц-залі стадіону “Металіст” відбудеться Перша у Харкові конференція з особистих та сімейних фінансів “PROГроші”.

6 спікерів. 250 учасників. Більш ніж 50 діючих методик. Цілий день роботи над покращенням Вашої фінансової ефективності. Нетворкінг та розіграш подарунків.

Усе це – на конференції “PROГроші”!

Подробиці та реєстрація

Найкращі експерти у сфері фінансової грамотності поділяться з Вами своїм досвідом:

Владислав Неміровський, президент міжнародної компанії “Fortune Capital Ltd.”, власник страхової брокерської компанії “Nemirovsky” (Ізраїль), екс-керівник українських, російських та західних страхових компаній, експерт з особистих фінансів, професійний інвестор.

Тема: “Англійський метод інвестування”.

Юлія Ржевська, керуючий партнер міжнародної компанії “Fortune Capital Ltd.”, незалежний фінансовий радник, експерт у сфері міжнародного інвестування.
Тема: “Формула інвестування: як правильно зберігати та примножувати свої гроші”.

Олена Решетняк, міжнародний бізнес-тренер з розвитку екномічного мислення та фінансової грамотності, кандидат економічних наук, запрошений професор Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке.

Тема: “Фінанси підприємців: управління грошима бізнесу та сім’ї”.

Зоя Каліна, бізнес-тренер, керівник Школи ораторської майстерності “Успішний спікер”, професійний коуч, автор тренінгу-практикуму з ведення сімейного бюджету (на основі більш ніж 35 років власного досвіду ведення).

Тема: “Сімейний бюджет: як вести правильно”.

Іван Федоренко, засновник та керівник першого у Східній Європі мотузкового парку «S-Park» та івент-агенства «S-Party», переможець в номінації «Кращий бізнес-проект України» за версією Nescafe 2010, творець проектів “FEOBOOK” і ” KUZNITSA “.

Тема: “Як створити бізнес на улюбленій справі”.

Сергій Луценко, фінансовий коуч, регіональний директор брокерськой компанії “Єулайф”, засновник Школи Фінансового Благополуччя, автор курсів та тренінгів з фінансової грамотності, організатор конференції “PROГроші”.

Тема: “Особиста фінансова ефективність: як заробляти більше, чим би Ви не займалися”.

Вартість участі: від 300 грн.

Для учасників Kharkiv IT Cluster спеціальний бонус – участь у тренінг-грі “Грошовий потік” (Cash Flow) з Сергієм Луценко, яка дозволить на практиці закріпити отримані знання та вивести на новий рівень своє фінансове мислення.

Одна з найцінніших інвестицій – у свої знання. А тим паче у ті, які допоможуть Вам заробляти більше та жити краще!