Python-4-min

Prof2IT: курс підвищення кваліфікації ІТ-викладачів «‎Методи й засоби обчислювальної математики з Python»

Дата

Kharkiv IT Cluster і компанія INSART анонсують новий мета-курс підвищення кваліфікації для ІТ-викладачів — «‎Методи та засоби обчислювальної математики з Python».

Цей курс призначений для викладачів, які прагнуть поглибити свої знання й отримати практичні навички у використанні й викладанні мови програмування Python для вирішення завдань обчислювальної математики.

Мета курсу

Мета нашого курсу — забезпечити учасникам глибокі знання й практичні навички, необхідні для успішного викладання обчислювальної математики з використанням Python.
Заснований на потребах IT-індустрії, курс спрямований на підвищення рівня викладання актуальної інформації, відповідної сучасним вимогам технологічного ринку.

Зміст курсу

  • Основи Python для обчислювальної математики: розгляд базових конструкцій мови, оптимізованих для вирішення завдань обчислювальної математики.
  • Бібліотеки й фреймворки: вивчення популярних бібліотек, таких як NumPy, SciPy та Matplotlib, для вирішення складних обчислювальних задач та візуалізації даних.
  • Практичні завдання: розв’язання реальних завдань обчислювальної математики з використанням Python, що сприятиме формуванню практичних навичок учасників.

Деталі курсу

📆 Кількість занять: 17 занять/+випускний проєкт
🎦 Місце проведення: онлайн, Zoom
🕰 Дата: 14 червня 2024 р. о 18:30 — перше заняття
📊 Графік проведення занять: ВТ, ПТ — 18:30 – 20:00
🏆 Сертифікат: 4 кредити ЄКТС
🔗 Реєстрація за посиланням 👉 https://forms.gle/qPaZi4MQS2Mqb8Ei7

Спікер курсу

🗣 Спікер: Дмитро Єльчанінов, к. т. н., доцент кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Ed-Expert, INSART

Для кого призначений курс?

Цей курс націлений на підвищення кваліфікації та актуалізацію знань викладачів суміжних напрямів закладів професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.

Долучайтеся до нас, щоб разом вивчати й навчати новим методам і засобам обчислювальної математики з використанням Python. Разом ми будемо готувати майбутнє покоління IT-фахівців, здатних ефективно вирішувати завдання сучасного світу!

Завдання курсу будуть розміщені на навчальній платформі DrivEd, від компанії PioGroup Software для реалізації освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

🔥Підписуйтеся на наш телеграм-чат професійного ком’юніті, щоб не пропустити новини👉 https://t.me/+M7aTidCCZBQxMzY6

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram