Prof2IT: старт курсу підвищення кваліфікації «Основи РМ і бізнес-аналізу‎» для ІТ-викладачів закладів освіти!

Дата
Мiсце проведення
Онлайн, ZOOM

У сучасному світі, де технології стрімко розвиваються, професійні навички стають базовими для успіху. ІТ-викладачі, які готують наступне покоління спеціалістів, мають постійно підтримувати свій професійний рівень та оновлювати знання.

З цією метою Kharkiv IT Cluster оголошує новий курс підвищення кваліфікації «Основи РМ і бізнес-аналізу‎» і запрошує вас доєднатися!

Спікерка: Марина АлтиннікProject Manager/Business analyst/Delivery manager, 9+ років досвіду управління проєктами, 5+ років досвіду управління IT проєктами, викладач авторського курсу PM+BA у Source IT

Кількість занять: 15 занять/2,5 год+захист фінальної роботи

Місце проведення: онлайн, ZOOM

Дата: 30 січня о 18:00 – перше заняття

Графік проведення занять: Вт о 18:00, Сб о 10:00

За допомоги нашого курсу ви дізнаєтеся:

Роль РМ-а в ІТ: про основні принципи й методології управління проєктами в галузі ІТ, а також про інструменти для ефективного планування й виконання проєктів.

Бізнес-аналіз в ІТ: як проводити аналіз бізнес-процесів, виявляти вимоги до програмного забезпечення й взаємодіяти із зацікавленими сторонами.

Планування в роботі й житті: важливість планування не лише в професійній сфері, але й в особистому житті. Учасники отримають практичні поради й інструменти для ефективного управління часом і ресурсами.

Учасники курсу отримають:

  • цінні знання й досвід;
  • доступ до навчальних матеріалів;
  • можливість обмінятися досвідом з іншими викладачами;
  • можливість отримати feedback від експертів;
  • сертифікат про підвищення кваліфікації на 7 кредитів ЄКТС, за умови успішного проходження курсу (Умовою успішного проходження курсу є особисте відвідування 80% занять та успішний захист дипломної роботи).

Реєстрація та програма курсу: https://forms.gle/iETcj7xGKDgdjJUx9

Завдання курсу будуть розміщені на навчальній платформі DrivEd, від компанії PioGroup Software для реалізації освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

🔥Підписуйтеся на наш телеграм-чат професійного ком’юніті, щоб не пропустити новини👉 https://t.me/+M7aTidCCZBQxMzY6

Запрошуємо ІТ-викладачів долучитися до курсу «‎Основи РМ та бізнес-аналізу» і поглибити свої знання у сфері управління проєктами й бізнес-аналізу. Разом ми зможемо підготувати наступне покоління спеціалістів, які будуть готові відповідати викликам сучасного ІТ-світу.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram