Презентація, яка продає

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percentзнижка 15% за промокодом kharkov_itcluster

Про що буде йти мова
А зробіть презентацію, яка продає! Це – найпопулярніший запит в студії Дмитра Макарова, архітектора презентацій та засновника Present Perfect Studio. Така презентація, звісно, блакитна мрія бізнесів, відділів продажів і маркетингу. Цей гугл-док з описом послуг, клієнтів і років на ринку, який віддають дизайнеру навести красу, розсилають потенційним клієнтам і очікують швидкої конверсії, зростання продажів та збільшення частки ринку.

Але це так не працює. Презентація – це не про красиві слайди, хоча не без цього. Сильна презентація – це перш за все:

  • структура;
  • логіка;
  • аргументація;
  • історія;
  • повідомлення (меседж);
  • а потім вже оформлення.

На онлайн-лекції «Презентація, яка продає», Дмитро спробує розвінчати міф про КПшки (комерційні пропозиції), які продають, та розкаже про те, як зробити презентації більш результативними для вас і вашого бізнесу. Давайте ж разом поговоримо про те, що є найважливішим та найдієвішим у цьому процесі!

Реєстрація 

Після лекції ви отримаєте презентацію та відео на пошту, щоб мати можливість згадувати все, що почуєте на івенті.

Лекція буде проходити у Zoom-кімнаті, онлайн.
Мова доповіді: російська.

Спікер:  Дмитро Макаров
Дмитро – архітектор презентацій, інформаційний дизайнер, засновник Present Perfect Studio, співзасновник школи «Ёмко», лектор в школі «Багаж».

Понад вісім років займається створенням бізнес-презентацій. П’ять років працював в компанії Promodo, де розробляв комерційні та тендерні пропозиції, звітні та клієнтські презентації, шаблони для сейлзів і проджект-менеджерів, а також готував слайди для виступів топ-менеджерів на конференціях.

З 2018 року розробляє презентації, навчає і консультує в рамках власної студії – Present Perfect Studio. У 2018 році отримав нагороду «Ukrainian Design The very best of» за айдентику і візуальну комунікацію конференції Promodo Partners.

Клієнти: Parimatch, Promodo, PricewaterhouseCoopers, Logity, DevPro, Zone3000, Kharkiv IT-Cluster, NIX Solutions, AltexSoft, MOYO, Stylus.ua, Велопланета, банк «Пивденный», Philip Morris, One Life, Lekorna etc.


Організатор лекції
Організатор – Вікторія Миронова, засновниця Molotok Space. Molotok вже існує близько чотирьох років і за цей час ми провели не один десяток різних івентів. Ми намагаємося все продумати та підготувати дуже якісно і нам завжди приємно, коли ми приносимо вам задоволення від відвідування наших заходів. За час локдауну дуже скучили за івентами, тому вирішили організувати щось цікаве та нарешті побачитися з вами. З нетерпінням чекаємо!
Якщо хочеться подивитись на всі фотки з івентів – клікайте сюди.
Якщо у вас з’явилося питання до нас – пишіть Вікторії в Telegram.