Презентація проекту під назвою «Підготовка ІТ-фахівців на основі дуального підходу до освіти», розробленого проректором НТУ «ХПІ» з інформаційних технологій, професором Едуардом Рубіним і завідувачем кафедри, професором Михайлом Годлевський, пройшла 5 листопада на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління. На зустріч були запрошені представники IT-компаній міста – учасники Kharkiv IT Cluster, адже одне із завдань організації – зближення освітніх, державних і бізнес-структур.

Проект, представлений на кафедрі, спрямований на підвищення якості підготовки програмістів на підставі взаємодії вузів з роботодавцями. Впровадження дульної освіти передбачає трансформацію навчального процесу в магістратурі у бік збільшення практичного навантаження “в польових умовах”.

Присутні на презентації представники компаній-учасників Kharkiv IT Cluster зацікавилися даним проектом. Деякі з них готові почати співпрацю з НТУ “ХПІ” вже найближчим часом! Ми впевнені, ідея дульної освіти отримає подальшу підтримку і з наступного року буде успішно реалізована. Це стане ще одним кроком на шляху до перетворення Харкова на IT-столицю Східної Європи.