Power vs. Empower. Сила і переваги альтернативного стилю лідерства

Дата
Мiсце проведення
Online

Ієрархія відходить у минуле. Навіть діловий світ поступово її позбувається — як одного з застарілих інструментів. Майбутнє — за «плоскими» організаціями і гнучким керівництвом. Але як бути лідером у цьому новому світі?

Перехід від ієрархічних до самоврядних команд потребує одного важливого елементу, про який ми часто навіть не підозрюємо. Саме цьому відсутньому, але необхідному елементу і присвячений наш воркшоп.

8 грудня о 14:00 запрошуємо тебе розглянути альтернативний підхід до лідерства і навички, необхідні керівникам, ейчарам та координаторам.

Про що будемо говорити:
  • Горизонтальне управління і перехід до самоврядних команд.
  • Стиль лідерства, який створює залученість та ініціативність у командах.
  • Побудову стосунків у форматі «дорослий-дорослий».
  • Практичну модель діалогу в альтернативному підході до управління.
Формат зустрічі :
  • презентація та дискусії у великих і малих групах;
  • практика з рольовими сценаріями складних діалогів і ситуацій;
  • на завершення — сесія питань та відповідей.

Розкрити тему ми запросили Віру Будеян — підприємицю, бізнес-консультантку і тренерку шведської компанії Tuff Leadership Training, яка працює з командами з усього світу.

Віра буде з нами на прямому зв’язку з Молдови, вона говоритиме російською.


Участь безкоштовна.
Просто зареєструйся за посиланням — і ми надішлемо посилання на трансляцію.

Щоб учасники практикуму були максимально «включеними» під час ефіру і заняття, ми не робитимемо запису трансляції цього разу. Тому відклади решту справ, влаштовуйся зручненько — і приєднуйся до нас онлайн.


Організатор події — шведський IT-бізнес Beetroot. Наша компанія створена на засадах плоско ієрархії, селф-менеджменту і процесів без мікроменеджменту. Свого часу засновників Beetroot — молодих підприємців Густава Хенмана і Андреаса Флодстрома — надихнув саме Tuff Leadership Training.

Під час нашої зустрічі Віра і Tuff не дадуть настанов на кшталт «роби отак і все вийде». Проте ти отримаєш дещо цінніше: інструменти, щоб розібратись у собі, і нові практичні підходи до управління. Це буде відкрита і чесна розмова, здатна перевернути догори дригом твої уявлення про те, що у керівництві працює, а що — ні.


Обов’язково пиши нам, якщо маєм питання та пропозиції:
diana.onodvaliuk@beetroot.se

До зустрічі!