Як побудувати ефективні стратегії реінтеграції ветеранів і ветеранок? Досвід ІТ-індустрії

Дата
Мiсце проведення
Online

Реінтеграція ветеранів у цивільне життя і роботу — це не лише соціальна відповідальність, але й нагальна потреба для бізнесу та суспільства. Ветерани мають унікальні навички, лідерські якості й непохитну мотивацію, які можуть стати цінним внеском у розвиток компаній. Проте для успішного переходу до цивільного робочого середовища, їм потрібні підтримка й належні умови.

Без підготовки й розробки програм реінтеграції процес повернення до цивільної роботи буде складним. Саме тому Kharkiv IT Cluster спільно з компанією EPAM Україна ініціювали нову подію в межах проєкту RazomTech.

Завдяки цим заходам ми сприяємо трансформації культури спілкування в компаніях, фізичних просторів, підходів до навчання й адаптації, а також інформаційну політику щодо роботи з ветеранами.

Запрошуємо HR-фахівців, керівників і представників бізнесу відвідати нову онлайн-подію в межах проєкту з представниками EPAM Україна та Beetroot Academy. Під час заходу обговоримо ефективні стратегії реінтеграції та поділимося особливостями їхньої побудови і впровадження.

⏰ Дата й час заходу — 04 липня, 16:00
🖥️Online
👉👉👉РЕЄСТРАЦІЯ 

Це унікальна можливість дізнатися про досвід інших компаній. Ви отримаєте практичні матеріали й напрацювання, які допоможуть створити ефективну програму реінтеграції, використовуючи найкращі практики та реальні кейси від провідних компаній.