PMCon # 6

Дата
Мiсце проведення
Fabrica Space
Для учасників кластеру
  • percent10%

PMCon # 6 – найбільша професійна подія літа для менеджерів проектів та бізнес-аналітиків. Реєструйтеся прямо зараз за посиланням.

Цього року тема PMCon # 6 – “Catch Tomorrow of Management and Analysis”.
Знати сьогодні те, про що говоритимуть завтра — мрія кожного менеджера або аналітика. Ні, ми не про подорожі в часі — мова про професіоналізм, вміння бачити передумови, зіставляти причини й слідства, бачити зв’язок там, де інші його не помічають.

Ми вже 5 років створюємо якісний навчальний контент, запрошуємо топових спікерів на наші конференції: даємо спільноті тільки краще! На нашій сцені виступали Торстен Кёртінг, Project Management and Innovation Expert, Пітер Ейвейярд, Director / Owner of LeadBA Ltd., Лассе Бауер, Personal & Business Relationship Advisor, Фред Вільямс, Founder of Williams Technical й багато інших.

2019 рік не виняток! Серед перших імен — Юрій Литвиненко, Agile Coach at Namecheap.com, Світлана Хутка, PhD, виконавчий науковий директор центру «Соціальні індикатори», Стівен Томас, Product Lead at Medicine Africa та інші — докладніше про спікерів 2019 року можна дізнатися на сайті PMCon # 6!

На учасників чекають:

– Чотири потоки доповідей та воркшопів за участю іноземних та українських експертів.
– Погляд на майбутні тренди та виклики BA і PM галузей.
– 500 висококласних фахівців для обміну досвідом та нетворкінгу.

Давайте 8 червня зберемося і дізнаємося, що чекає проектних менеджерів і бізнес-аналітиків далі!

Подробиці про конференцію, агенда і спікерів можна прочитати тут.

Приєднатися до спільноти й бути в курсі всіх новин можна у зустрічі на Facebook.