Перший Tezos Hackathon у Східній Європі

Дата
Мiсце проведення
Київ, Бізнес центр “Residence”, вул. Довнар-Запольського, 7 (м. Лук’янівська)

Вперше у Східній Європі відбудеться хакатон, присвячений екосистемі блокчейну Tezos! Подія відбудеться у Києві і триватиме три дні, починаючи з 6 вересня 2019. 

Ми запрошуємо розробників, підприємців і блокчейн ентузіастів поспілкуватися з однодумцями, дізнатися про нові способи застосування технології Tezos і вирішити питання, які допоможуть платформі розвиватися більш ефективно. Команди матимуть розробити прототипи проектів, що використовують блокчейн Tezos, і представити свою ідею представникам Tezos у журі.

Перший день буде присвячений воркшопам, у межах яких ви дізнаєтеся цінну інформацію про технології Tezos, пройдете ввідний курс у LIGO та Granary, отримаєте необхідну інформацію для роботи із Python toolset, Michelson explorer та Non-fungible token (NFT) стандартом, а також ознайомитесь із найкращими практиками розробки на блокчейні Tezos.

Другого дня почнеться сам хакатон, під час якого команди розробників отримають завдання, пов’язане із NFT (non-fungible token) стандартом платформи Tezos. Команди, що складатимуться із розробників, дизайнерів, менеджерів та інших професіоналів, матимуть 24 години на розробку своїх проектів та їх презентацію неупередженому журі.

Переможців очікують грошові винагороди та можливість розвивати свої проекти за підтримки фондів TQ Tezos та Tezos Commons Foundation.

Організаторами цієї події є Everstake та Bake’n’Rolls.

Основна інформація:

Посилання для реєстрації

Дата: 6, 7, 8 вересня, 2019.

Адреса: Київ, Бізнес центр “Residence”, вул. Довнар-Запольського, 7 (м. Лук’янівська).

Telegram: @TezosEasternEurope 

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/646444542531175/

Meetup.com: https://www.meetup.com/Everstake/events/264316258/