Outsource People 2017 Krakow

Дата
Мiсце проведення
Park Inn by Radisson Krakow Monte Cassino 2, Krakow
Для учасників кластеру
  • percentСкидка 10%

27-28 квітня відбудеться 6-й Міжнародний ICT бізнес-конференція для власників і менеджерів IT-компаній Outsource People 2017 Krakow

 

Outsource People – це дводенна спеціалізована конференція, яка надихне вас і подарує ключові ідеї для виведення бізнесу на новий рівень.

 

Конференція збирає представників топ-менеджменту малих і середніх IT-компаній для обміну досвідом і діловими зв’язками. Очікуємо 300 учасників – СЕО, Sales-, BizDev, Marketing-, Project менеджерів.

 

Outsource People 2017 Krakow організована для сприння розвитку та довгострокового співробітництва польських та українських аутсорсингових компаній-розробників програмного забезпечення. Краків обраний не випадково – це місто лідирує серед центрів IT аутсорсингу в Центральній та Східній Європі за рейтингом Тholons Top 100 Outsourcing destinations.

 

Ми запросили виступити успішних підприємців і експертів, щоб ви отримали практичні знання і уникли помилок в управлінні компанією, а також знайшли партнерів для спільних проектів і познайомилися з колегами. Доповіді пройдуть в 2 паралельні потоки: Business Strategy і Sales & Marketing.

 

Подробиці програми і реєстрація на сайті

Слідкуйте за новинами заходу на Facebook

 

Організатори: Bright Outsource – консалтингове агентство для IT-компаній.

До зустрічі в Кракові!