Останній онлайн курс по роботі зі складними клієнтами “Клієнтський тероризм в IT” разом з Оленою Лисих

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percent10%

Просто дивитися відеоуроки не цікаво, тому Олена Лисих побудувала програму так, щоб 80% курсу була практика в кейсах і на вебінарах.

Будемо розбирати такі ситуації:

1. Ви працюєте давно на проекті і хочете підняти рейт, але не знаєте як це зробити / написали клієнту, а він перестав вам відповідати або просто ігнорує вас.

2. Ви розумієте що клієнт сам менеджер проекту / тестує щоб заощадити, але при цьому у нього не вистачає часу на розвиток бізнесу. Як про це сказати клієнту?

3. Аутстаф: заміна співробітника. Як? Коли?

4. Ви розумієте, що клієнт намагався відвести співробітників на «роботу безпосередньо». Що робити, як викрутити цю ситуацію «в плюс».

І наостанок, порахуйте скільки коштує ваш один клієнт (бюджет на маркетинг, зарплата команді, оренда офісу та інші витрати) + скільки грошей ви не заробите тому, що не знаєте, як вийти з конфліктної ситуації і не втратити великого клієнта.

Після курсу ви зможете заощадити десятки тисяч доларів, завдяки отриманому досвіду і навичкам.

Тривалість курсу: з 19.12 по 29.12

Формат: 3 відео з теорією, 3 вебінару, де ви будете практикуватися і 3 дз (спаринги з іншими учасниками).

Тренер: Олена Лисих – експерт по переговорах. Має 12 річний досвід підготовки до найскладніших переговорам перших осіб і власників бізнесу

Працювала з такими компаніями: Sloboda studio, Megacom, Global Digital Marketing Group, TEAM International, G5 Entertainment.

Вартість:
з 08.12 по 14.12 – 160 $
15 – 17 грудня – 240 $
18 – 19 грудня – 340 $

Якщо залишилися питання, телефонуйте: 068 640 3112 (Олена)

Детальну програму дивіться на сайті: http://clubonlinecourse.tilda.ws/