З 19 по 23 березня компанія Sigma Software запрошує IТ спільноту Харкова на серію благодійних заходів. Під час Open Tech Week кожного вечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери презентують свої доповіді за різними напрямками.

Будемо раді бачити всіх в офісі Sigma Software (вул. Академіка Проскури, 1/3, БЦ «Телесенс»). Вартість – 100 грн. Оплата можлива під час реєстрації на сторінці заходу чи при вході на саму подію. Всі зібрані кошти будуть перераховані в Благодійний фонд “Майбутнє і надія” та підуть на забезпечення літнього відпочинку для дітей-сиріт і дітей з інвалідністю. Приходь о 19:00! Спочатку — неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи. Перша доповідь стартує о 19:30.

19 березня – JavaScript night

«Тестування для FE», Нікіта Галкін, архитектор HighLoad проектів в GlobalLogic.

«Performance optimization in JS. Based on project experience», Аліна Синявська та Тельман Агабабов, Front-End розробники в Sigma Software.

Реєстрація на сторінці

20 березня – Java night

«Realtime data ingestion on Spark and Presto. The story about 2.5M events per second», Борис Трофімов, Solution Architect в Sigma Software. Тема другої доповіді буде оголошена пізніше.

Реєстрація на сторінці

 

21 березня – .NET night

«Інтеграція з Azure Active Directory: незрозумілості та неочевидності», Микола Мозговий, .NET developer в Sigma Software.

«From pain to a guiding principle», Олександр Сугак, Software Architect в Sigma Software та засновник харківської F# юзер-групи.

Реєстрація на сторінці

22 березня – Software Testing night

«Про тестування доступності: навіщо, як, до чого бути готовим», Катя Шепелева, Software Testing Lead в Epam Ukraine.

«Тернистий шлях до добрих вимог», Тарас Iciченко, Software Engineer в Sigma Software.

Реєстрація на сторінці

 

23 березняProject Managers night

«Як зробити точний фіксбід естімейт?» Роман Сенів, очолював delivery unit з питань роботи з enterprise клієнтами в компанії ELEKS, в минулому — Agile та Lean консультант в SoftServe.

«Decision making process. WRAP», Влад Турєвський, глава департаменту тестування в Sigma Software, deputy delivery director.

Регистрация на странице