DEVOPS_Open-IT_Kharkiv-IT-Cluster

Open IT: All you need is DEVOPS 💙💛

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

😱 Що таке DevOps та чому системні інженери критично необхідні в ІТ?

📆 15 березня Kharkiv IT Cluster запрошує студентів технічних спеціальностей на третій online-вебінар Open IT, де кожен отримає у два рази більше інформації – адже експертів від компанії ЕРАМ буде двоє!

Тема зустрічі: «All you need is DEVOPS 💙💛».

📢 До зустрічі долучаться запрошені спікери Олег Бондаренко та Ольга Тюменцева!

🙎‍♂️ Олег БондаренкоLead Systems Engineer у компанії ЕРАМ, має понад 6 років досвіду роботи в IT та практикує керування віртуальними інфраструктурами з особливим акцентом на Infrastructure as Code й Configuration Management.

🙎‍♀️ Ольга ТюменцеваLead Systems Engineer у компанії ЕРАМ. У Ольги 6 років досвіду в IT, а її основний напрям — міграція в хмари (Amazon Web Services, Google Cloud Provider), яка потребує автоматизації, створеної за допомогою Infrastructure as Code механізмів і конфігурування інфраструктури з використанням Configuration Management систем.

На зустрічі разом із Олегом та Ольгою поговоримо про те:

💻 що таке DevOps?
💻 яка роль Системного Інженера в команді розробки ПЗ?
💻 які навички та знання необхідні в роботі DevOps?
💻 які задачі вирішує Системний Інженер?
💻 які є перспективи розвитку кар’єри в DevOps?

Коли: 15.03 (середа) о 18:00
📍Де: Online, ZOOM

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

Реєстрація

Довідка:
EPAM — це міжнародна компанія, яка використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ.

Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя.