Online WordPress Hackathon: Gutenberg challenge!

Дата
Мiсце проведення
Online

Якщо ви ще не працюєте з Gutenberg, це чудова нагода почати! 26 лютого запрошуємо на перший онлайн-хакатон Beetroot WordPress спільноти.

Під менторством Team Leads Юри Ніфонтова (Beetroot Одеса) та Олега Драганчука (Beetroot Івано-Франківськ) команди-учасниці реалізують функціонал кастомних Gutenberg-блоків з можливістю їх редагування на фронтенді. На все про все – до 10 годин.

Ви отримаєте досвід, який легко буде перенести у свою роботу, попрацюєте пліч-о-пліч з розробниками та розробницями Beetroot WordPress Unit. А ще маєте нагоду позмагатись за призовий фонд: 1000$ 😉

Деталі завдання учасники отримають у день хакатону.


Щодо регламенту:
  • Хакатон проходитиме у п’ятницю 26 лютого з 9:00 до 20:00. Будуть перерви, чек-поінти з менторами та, власне, робота в команді.
  • Одна команда складається з трьох людей. Ви можете сформувати її самостійно – вкажіть учасників у формі реєстрації. Якщо команди не маєте, ми вам її створимо – за день до хакатону розподілимо всіх охочих у групи по троє.
  • Ми будемо в онлайні, тому приєднуйтесь з будь-якого міста України.

Реєструйтесь вже зараз! Кількість місць обмежена, щоб було комфортно працювати.

Реєстрація


Якщо ви давно хотіли познайомитись або навіть приєднатись до Beetroot, хакатон стане чудовою нагодою поспілкуватись. Вам розкажуть про проєкти, які реалізує команда (а як зірки зійдуться, може, й запросять вас до себе).