Online WordPress Hackathon 2.0. Your Summer Challenge

Дата
Мiсце проведення
Online
Онлайн-хакатон від Beetroot WordPress спільноти повертається з новими викликами та менторами!

20 серпня під менторством Project Unit Coordinator Юрія Ніфонтова («Beetroot Одеса») та Technical Lead/Senior WordPress Developer Максима Карданця («Beetroot Одеса») команди-учасниці попрацюють з API та локалізацією, відкритими даними з різних джерел і надзвичайно актуальним завданням.

На все про все — до 10 годин.

Розкрити всі карти не можемо, але обіцяємо: ви отримаєте досвід, який легко використати у роботі, попрацюєте пліч-о-пліч з розробниками та розробницями Beetroot WordPress Unit. Крім того, на переможців чекає призовий фонд у 1000$.

Деталі завдання учасники отримають у день хакатону.

Щодо регламенту:
  • Хакатон проходитиме у п’ятницю 20 серпня з 9:00 до 21:00. Будуть перерви, чек-поінти з менторами і, власне, робота у команді.
  • Одна команда складається з трьох людей. Ви можете сформувати її самостійно — вкажіть учасників у формі реєстрації. Якщо команди не маєте, вам її буде створено — за день до хакатону розподілять всіх охочих у групи по троє.
  • Все буде в онлайні, тому приєднуйтесь з будь-якого міста України.

Реєструйтесь вже зараз! Кількість місць обмежена, щоб було комфортно працювати.

Реєстрація

Якщо ви давно хотіли познайомитись або навіть приєднатись до Beetroot, хакатон стане чудовою нагодою поспілкуватись. Вам розкажуть про проєкти, які реалізує команда (а як зірки зійдуться, може, й запросять вас до себе ).

Скоро зустрінемось!