Online курси web-програмування на Python та Django

Дата

Що може бути краще, ніж пити чай або каву в улюбленій піжамі, за своїм ноутбуком в зручному м’якому кріслі? Тільки вивчати при цьому веб-розробку на Python і Django з Олексієм Радченко! 9- тижневий курс дозволить навіть новачку оволодіти основними і професійними прийомами веб-розробки, а команда PyBursa гарантує – буде весело і цікаво!

 

Олексій Радченко – евангіеліст Python, лектор з багаторічним досвідом і просто хороша та добра людина. Він роз’яснює матеріал докладно, але цікаво. Багато, але на прикладах. Ти отримаєш масу позитиву та опануєш потрібну і високооплачувану спеціальність – розробник на Python.

 

Python – один з найпопулярніших мов програмування, він легкий у вивченні і дуже простий в роботі. 70% курсу займає кодинг та навчання роботі з інструментами розробника. Наша автоматична система перевірки домашніх завдань не тільки виставляє оцінку, а й допомагає розібратися з помилками. Крім того, на щотижневих вебінарах Олексій спілкується зі слухачами курсів і відповідає на всі питання за матеріалом. Виконані в ході курсу завдання складуть перший проект в твоєму портфоліо.

 

Досить витрачати час даремно! Ти зможеш вивчити веб-розробку на Python легко і з комфортом!