Онлайн-зустріч проєкту DEVCHATA з Настею Хижняк

Дата

Без неї Гаррі Поттер не здолав би Волдеморта. Без неї Фродо не дійшов би до Ородруїну.

А інженер без неї не реалізує великий проєкт. Так, мова про команду — рушійну силу будь-якої справи.

11 травня запрошуємо на онлайн-зустріч проєкту DEVCHATA, де разом із експерткою Настею Хижняк ми поговоримо, як зробити так, щоб група людей почала працювати як єдине ціле, що таке життєвий цикл команд, та як зрозуміти, чи ви командний гравець. І що поганого в тому, щоб не бути ним.

Познайомимось зі спікеркою?

Настя — Chief Operating Officer у Beetroot, її досвід у IT — 9 років.

Працює зі складними системами та шукає закономірності в їх роботі, як вона це називає: «танцює з ними». Вірить у людей та їх потенціал, а ще любить читати, адже «всі знання, які ми накопичуємо, з часом знаходять практичне використання». А ще, між робочими завданнями, Настя виховує австралійську вівчарку Ісландію. Можливо, Ісландія приєднається до зустрічі.

Модеруватиме подію Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Наші зустрічі — не сухі «ефіри», а жваві розмови, де Катя уважно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки.

Участь безкоштовна.

Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про Tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді:
Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se
До зустрічі! 🚀

Посилання на event у Facebook