Онлайн мітап від It-Jim “Computer vision: DL or not DL?“

Дата
Мiсце проведення
Online

Що першим приходить в голову, коли ви чуєте “комп’ютерний зір”? Ставимо на те, що це “глибинне навчання” або “нейронні мережі”, чи не так? Це цілком зрозуміло: нейронні мережі вже вміють генерувати зображення за текстовим описом, б’ють рекорди в розпізнаванні та сегментації зображень і взагалі вирішують безліч задач. Але чи означає це, що час класичних алгоритмів обробки зображень добігає кінця?

Deep Learning методи потребують як великої кількості даних для навчання, так і потужних обчислювальних ресурсів. Чи може тут допомогти класика? Звичайно! Правильне використання класичних методів позитивно впливає як на точність, так й ефективність розроблених рішень.

Компанія It-Jim запрошує на безкоштовний вебінар “Computer vision: DL or not DL?“, підчас якого її представники на конкретних прикладах Computer Vision задач проаналізують баланс використання класичних алгоритмів обробки зображень та сучасних методів на основі deep learning.

Спікери:
  • Павло Виплавін, СТО в It-Jim, Ph.D. Знає все про обробку сигналів, класичні алгоритми CV, любить і вміє пояснювати складні поняття простими словами.
  • Юрій Чирка, Head of ML в It-Jim, Ph.D. Із задоволенням розбирається в найскладніших архитектурах нейронних мереж і може говорити про них годинами.

Реєстрація

Коли: 19:00 | 23 вересня 2021
Де: онлайн, посилання на вебінар ви отримаєте на вказаний при реєстрації е-mail напередодні заходу.
Мовами мітапу є російська та українська.


Всіх, хто хоче в цьому розібратися ґрунтовно, компанія запрошує на курс з прикладного комп’ютерного зору, який стартує вже 5 жовтня. Детальніше про нього тут