Онлайн-курс «Java з нуля»

🚀Для новачків, які хочуть познайомитися з мовою Java, на безкоштовний 4-денний онлайн курс!

Java — це популярна об’єктно-орієнтована мова програмування, якою написані програми для більш ніж 3-х мільярдів пристроїв по всій планеті. Більше того, джава постійно займає перші сходинки різноманітних рейтингів мов програмування (рейтинг за 2023 рік від DOU, Stack Overflow Developer Survey 2022 тощо).

Сфера її застосування практично не має меж: серверна частина веб-додатків, Enterprise-додатки для бізнесу, мобільні програми під Android, Big Data, настільні програми, ПЗ для банку, комп’ютерні ігри і т. д.

Одна з головних переваг Java — відсутність особливих вимог до рівня володіння математикою (шкільної бази більш ніж достатньо). Вивчати джаву може кожен, навіть той, хто не має жодного відношення до ІТ і ніколи у своєму житті не програмував. Головне — це бажання і час.

Ті, хто добре володіють Java, мають великі кар’єрні можливості, завжди будуть забезпечені цікавими завданнями, високооплачуваною роботою і можливістю працювати віддалено з будь-якої точки світу.

🚀Графік — 8, 9, 10 та 11 травня 2023 року з 19 до 21:00
Навчання проходитиме наживо з тренером у Zoom🔥

📌Програма курсу «Java з нуля»:
Урок 1: Знайомство з мовою програмування Java
Урок 2: Базові конструкції в програмуванні
Урок 3: Методи та об’єкти в Java
Урок 4: Деякі концепції Java та загальні помилки при написанні коду

🗣Тренер на курсі — Вадим Кожевніков, Java Developer, тренер-консультант у CyberBionic Systematics

✅Кому підійде цей марафон?
Курс не має ніяких попередніх вимог до рівня знань. Він підійде новачкам, які до цього не мали ніякого відношення до програмування та ІТ загалом.

Як проходитиме навчання?
Заняття проходитимуть у зум, де ви зможете задавати питання спікеру і отримувати на них відповіді. Курс поєднує теорію і практику, будуть домашні завдання для закріплення вивченого матеріалу та їхня перевірка помічником тренера.

Після реєстрації ви отримаєте запрошення у телеграм-канал, в якому відбуватиметься спілкування з менторами та іншими учасниками, і будуть розміщуватися посиланання на уроки і навчальні матеріали курсу.

✅Більш детальна інформація по урокам на сайті. Реєструйтесь на курс за посиланням.