Non-Tech в ІТ: отримай нетехнічну спеціальність в ІТ

Дата

Хочеш працювати в ІТ, але боїшся, що програмування — це не твоє? Kharkiv IT Cluster доведе, що галузь ІТ — для кожного😉

23 травня о 17:00 на YouTube-каналі Kharkiv IT Cluster ти дізнаєшся все про Non-Tech в ІТ від провідних університетів Харкова.

Долучайся до заходу, щоб дізнатися про різні нетехнічні стеки в ІТ від кращих закладів вищої освіти

1. Менеджмент

🔥 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» розповість усе про менеджмент та його роль в ІТ.

Менеджмент — це про управління, а тому менеджерські позиції має не менший попит, аніж технічні.

Якщо хочеш дізнатися, як уміло поєднувати технічні знання з лідерськими навичками та стати неперевершеним фахівцем у сфері ІТ, тобі точно варто долучитися.

2. PR&Marketing

🔥Від Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця ти дізнаєшся все про PR&Marketing та їхню ключову роль у сучасному бізнесі.

PR&Marketing — це основні інструменти для будь-якого успішного бізнесу, а також можливість впливу на суспільну думку.

Хочеш перетворювати ІТ-компанії на відомі бренди й робити їх впізнаваними на весь світ? Ця спеціальність точно для тебе, приходь і дізнайся про неї ще більше.

3. Видавництво й поліграфія

🔥Харківський національний університет радіоелектроніки презентує тобі спеціальність видавництво й поліграфія.

Саме тут навчають дизайнерів, які є дуже затребуваними в усіх галузях. Тож, якщо ти замислювався про професію графічного дизайнера, тобі точно варто долучитися до цього виступу.

4. Середня освіта «Інформатика»

🔥 Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди розповість про те, як викладати інформаційні технології та чому професія вчителя інформатики є важливою.

Якщо в тебе є бажання стати справжнім педагогом і поєднати це з інформаційними технологіями, обов’язково долучайся до виступу.

5. Рекрутинг і HR

🔥Завдяки IT STEP тобі стануть відомі таємниці спеціальності рекрутинг та HR

Якщо комунікація з людьми — твоє хобі й твої soft skills змушують суспільство об’єднатися навколо тебе, то ця галузь в ІТ неодмінно саме для тебе. Почни кар’єру гуру зі спілкування з персоналом з нами.

6. ІТ-право

🔥 У Харківському національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого можна теж здобути професію дотичну до галузі ІТ, зокрема ти дізнаєшся про спеціальність ІТ-право.

Якщо прагнеш розбиратися в правових аспектах і працювати у великих ІТ-компаніях, захищаючи їхні права, тобі точно варто дізнатися про цю спеціальність більше.

Не вагайся, реєстрацію вже розпочато👇

Реєстрація

Ще більше можливостей шукай на Порталі абітурієнта 🤩

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram