.NET DeveloperDays

Дата
Мiсце проведення
EXPO XXI, Warsaw, 12-14 Prądzyńskiego St, Warsaw, Poland
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

Програмісти, архітектори та спеціалісти, що використовують в своїй праці програмну платформу .NET, п’ятий раз зустрінуться в залі варшавського центру EXPO XXI.

 

Найвідоміші фахівці ІТ-галузі, аж чотири паралельні тематичні секції та чотири пропозиції проведення цілоденних зустрічей перед конференцією (pre-con). Саме це чекатиме учасників .NET DeveloperDays – найбільшої конференції у всій Центральній та Східній Європі, присвяченої програмній платформі .NET.

 

Що нового буде на конференції?

Протягом останніх п’яти років на .NET DeveloperDays приїжджають спеціалісти та програмісти з усього світу. Організатори з року в рік покращують якість цього заходу та пропонують щоразу нові рішення для підвищення привабливості конференції. У цьому році таких новинок буде кілька. Вперше сесії будуть проводитись паралельно в 4 залах. Іншою новацією є організація експертної зони, в якій кожен з учасників конференції зможе особисто поговорити із запрошеними фахівцями та запитати про справи, які його цікавлять.

 

Хто виступить на конференції?

Експерти традиційно запевнять мериторичну якість заходу. Понад 20 доповідачів зі всього світу поділиться своїми знаннями. Організатори вже представили прізвища декого з них.

Серед знаменитостей на конференції буде присутній Скотт Хантер – Директор з управління програмами компанії Microsoft. Звичайно він працює над платформами NET Core, ASP.NET, Entity Framework та веб-інструментами для Visual Studio. Поряд з ним виступить Тім Хакабі, названий пресою «піонером революції Smart Client». Він займається питаннями в області технологій AI, Computer Vision, Machine Learning, AR/MR, & Emerging User Experiences. Протягом 35 років своєї праці був пов’язаний, зокрема, з компанією Microsoft – співпрацював з Біллом Гейтсом і Стівом Балмером.

На сцені черговий раз з’явиться також Джіл Клірен (Регіональний директор Microsoft, Visual Studio MVP), який загалом працює над розвитком мереж та мобільних пристроїв. Крім того, він проводить відеокурси на платформі Pluralsight з технології Xamarin. Під час .NET DeveloperDays саме він матиме доповідь з цього питання.

 

Виступлять також: Вотер де Корт, Іржі Чінчура, Майкл Кауфманн, Крістоф Насарр і Алекс Тіссен.

 

Не тільки конференція

Частиною конференції .NET DeveloperDays будуть також одноденні навчальні сесії. 17 вересня Саша Гольдштейн, Даніель Марбах, Ніл Форд та Шон Вільдермут проведуть власні заняття з питань, в яких вони є визнаними фахівцями. Слід пам’ятати, що на цю навчальну частину конференції проводяться окремі записи, а кількість місць обмежена.

Наприкінці першого дня конференції заплановано інтеграційний захід для всіх учасників.

 

Всі доповіді на конференції будуть виголошені англійською мовою. Реєстраційний формуляр та всю інформацію можна знайти на сайті. За новинами можна слідкувати в профілі Конференції на Facebook.

 

Організатором заходу є компанія DATA MASTER, яка відповідає також за продукти Cloud DeveloperDays та Join! The Database Conference.