.NET DeveloperDays 2017

Дата
Мiсце проведення
EXPO XXI Pradzynskiego 12-14 Str. Warsaw
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 55€

.NET DeveloperDays 2017 – читай програму та приєднуйся до міжнародної спільноти програмістів!

Три паралельні тематичні блоки, цілодобові доповіді, присвячені конкретним питанням (pre-cons), та інтеграційна вечірка – все це чекає на учасників чергових .NET DeveloperDays, які відбудуться від 18 до 20 жовтня.

Хто виступатиме під час конференції?

Організатори заходу щойно опублікували прізвища всіх доповідачів і програму конференції. Першого дні конференції зі вступною доповіддю виступить Мішель Леру Бустаманте (Surviving Microservices), натомість закриє захід доповідь Ніла Форда (Stories Every Developer Should Know).

Протягом наступних двох днів, зокрема, виступатимуть:

– Алекс Манґ (How Far Can ‘Serverless’ Actually Go?)

– Алон Флісс (Past, Present & Future of C# Debugging)

– Деніел Марбах (Microservices with Service Fabric. Easy… or is it?)

– Діно Еспозіто (The Same Software Just the Other Way Around)

– Дрор Хелпер (Secret unit testing tools no one ever told you about)

– Еран Стіллер (Bot-Tender: A .NET Chatbot Walks into a Bar)

– Джилл Клірен (Practical Xamarin.Forms)

– Шимон Кулєц (Performance that pays off)

Це лише частина всіх підготовлених доповідей. Конспекти окремих сесій і біографії лекторів можна знайти на сайті заходу.

Познайомся з іншими експертами!

У перший день, після закінчення всіх сесій, заплановане проведення інтеграційної вечірки для всіх учасників і доповідачів. Практично, протягом усього заходу учасники матимуть змогу обговорювати важливі питання та обмінюватися знаннями, однак плани проведення інтеграційної вечірки дозволяють сподіватися, що саме тоді найпростіше буде познайомитися з іншими програмістами з усього світу.

– Сфера ІТ – це один з секторів, які розвиваються найдинамічніше, тому ми робимо величезний акцент на актуальність питань, які будуть обговорюватися під час Конференції, – говорять Організатори. До нас щоденно приїжджають фахівці з різних країн. Найбільше учасників – із сусідніх держав, але є також гості з більш віддалених регіонів, наприклад з Балкан, Португалії, і навіть США та Австралії! Це дозволяє нам не тільки передавати знання на певні теми, але також брати участь у творенні міжнародної спільноти фахівців .NET, – додає Голова Організаційного комітету Мачєй Пілецький.

Ти обов’язково повинен там побувати!

Конференція і доповіді проходитимуть англійською мовою. Система реєстрації та вся інформація відносно події доступні на сайті і в профілі Конференції у Facebook.

Організатор заходу – компанія DATA MASTER, яка займається також організацією Join! Database Conference.