Наймасштабніший концерт фестивалю KharkivMusicFest

Дата
Мiсце проведення
Харківська філармонія, Велика зала

Вже протягом двох місяців ми є інформаційними партнерами фестивалю KharkivMusicFest. Тож запрошуємо на заключний концерт — Ода до радості, який відбудеться 17 червня.

На одній сцені зберуться два головні музичні колективи України (близько 150 музикантів) — NSO of Ukraine/Національний симфонічний оркестр України і National Choir of Ukraine “DUMKA”. Обидва колективи мають понад 100-літню історію, і є амбасадорами української культури за кордоном.


Національний симфонічний оркестр України було засновано в 1918 році. Свого часу з оркестром виступали знамениті диригенти й солісти, такі як Євген Мравінський, Леопольд Стоковський, Мстислав Ростропович, Монсеррат Кабальє, Хосе Каррерас, Пласідо Домінго та інші.

Національна капела “ДУМКА” без перебільшень знаходиться на хоровому Олімпі. Переконатись у цьому могли слухачі Італії та Польщі, Австрії та Швейцарії, Німеччини та Голландії, Франції та США, Іспанії та Канади, Бельгії та Великобританії. Підтвердженням рівня колективу є номінація за краще хорове виконання премії “GRAMMY” (США) за 2004 рік.


17 червня два легендарних колективи на одній сцені!

За диригентським пультом визнаний український маестро, Народний артист України Володимир Сіренко.

Придбати квитки онлайн