MS TechTalk от GlobalLogic

Дата
Мiсце проведення
Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1

GlobalLogic запрошує вас взяти участь у MS TechTalk від GlobalLogic у Харкові, що охопить такі теми: Market Trends in Microsoft Azure, Interactive Data Visualization by Microsoft Power BI та Azure Cosmos DB: DocumentDB API.
Участь у заході відкриє для розробників .Net та усіх бажаючих нові можливості для підвищення свого експертного рівня — надасть розуміння найактуальніших трендів в технологіях Microsoft та допоможе у практичному використанні новинок Microsoft.

 

Де: Fabrika.Space (Харків, вул. Благовіщенська, 1)

Коли: 13 червня (вівторок), з 18:00 до 21:00.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

 

Програма:

18:00-18:30 — Реєстрація, кава

18:30-18:40 — Welcome speech,  Дмитро Куявець

18:40-19:20 — Андрій Гненний — “Market Trends in Microsoft Azure”

19:20-20:00 — Андрій Горда — “Azure Cosmos DB: Можливості, практичний досвід та оптимізація”

20:00-20:40 — Андрій Антілікаторов — “Power BI: Tips & Tricks”

20:40-21:00 — Вільне спілкування

 

Спікери і доповіді:
1) Андрій Гненний “Market Trends in Microsoft Azure”

 

Андрій зробить огляд основних трендів у Microsoft Azure та найцікавіших напрямків розвитку цієї хмарної платформи. Ви також дізнаєтеся, чому та з чого почався активний розвиток Azure, що необхідно ринку та з якими рішеннями прийшов Microsoft, як ці рішення впливатимуть на підходи у розробці надалі.

 

2) Андрій Горда “Azure Cosmos DB: Можливості, практичний досвід та оптимізація”
Огляд властивостей, завдань та рішень Azure Cosmos DB очікує вас під час доповіді  Андрія Горди. Андрій поділиться практичним досвідом з розробки та оптимізації системи на базі цього сервісу та розповість учасникам найцікавіші анонси Cosmos DB з нещодавньої конференції Microsoft Build 2017 (Seattle, WA).

 

3) Андрій Антілікаторов “Power BI: Tips & Tricks”

 

Power BI — це послуга для бізнес-аналізу від Microsoft, що забезпечує інтерактивну візуалізацію з можливостями самообслуговування бізнесу. Андрій розкриє секрети того, як Power BI виглядає зсередини, порекомендує, коли використовувати потужність BI, поділиться найкращими практиками та обмеженнями з використання цієї технології.

 

РЕЄСТРАЦІЯ
Приходьте знайти нові цікаві знайомства, знання та мотивацію!