Мовчання – не золото: твоє ефективне спілкування з клієнтами і тенденції у світі переговорів

Дата
Мiсце проведення
Online

Ти вже з власного досвіду знаєш: клієнт не завжди правий. Тобі дуже хочеться попросити його помовчати. І ти просиш — подумки. Бо насправді продовжуєш вислуховувати, аби швидше дійти компромісу і підписати угоду. Клієнт нервує, ти теж нервуєш… Знайомо?

А що як замість стресу і дискомфорту є інший шлях переговорів? Адже психологія відносин з клієнтом знає, як комунікувати, щоб дійти угоди і обстояти власні інтереси.

За лаштунки нових реалій ринку та тенденцій у сфері переговорів зазирнемо вже 18 травня — на онлайн-ефірі DEVCHATA. Разом з експерткою Наталією Замай поговоримо про ефективне спілкування з клієнтами і світовий досвід у цій непростій справі.

Реєстрація

Наталя майже 7 років працює IT-Sales у продуктових та сервісних компаніях. Зараз очолює відділ Sales & Business Development у CyberVision. Обожнює нові технології та професійні челенджі. Наталі полюбляє читати бізнес-літературу англійською, у захваті від класики, джазу, вінілу, а найбільше — від подорожей. Робота з клієнтами іноді чимось схожа на роботу психологів, тому йога та біг — її все.

«Люблю вивчати психологію клієнтів та все, що пов’язано з новими підходами в Sales. Завжди готова до пригод, та все ще навчаюся вмінню перетворювати складні переговори на легку й продуктивну зустріч», — говорить Наталія.

Модеруватиме подію Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Frontend-розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна.

Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання на зустріч.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про Tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.

Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді:
Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se