Microservices with Spring Cloud and Observables in Angular 2

Дата
Мiсце проведення
Fabrika Space (Харків, вул. Благовещенська, 1)

16 березня о 18:30 в Fabrika Space відбудеться зустріч Microservices with Spring Cloud and Observables in Angular 2.
Запрошуємо Вас приєднатись до нас на цікавий вечір, де Ви дізнаєтесь, як створювати маштабовані і відмовостійкі мікросервіси з використанням Spring Cloud та як використовувати Observables в Angular!
Программа заходу

18:30 – 19:00
Реєстрація

19:00 – 19:50
Мікросервіси з Spring Cloud:
Розробка розподілених додатків, що працюють в хмарі на недорогих «апаратних системах», пропонує практично необмежені можливості масштабування. Недоліком такого рішення є те, що збої на сервері є звичайною справою, та вони повинні бути оброблені динамічно. Ми поговоримо про різні моделі, що сприяють розвитку і підтримці відмовостійких мікросервісов, запущених в хмарі, зразки таких моделей буде продемонстровано з використанням Spring Cloud.

Alain-Sahli Microservices  with Spring Cloud  and Observables  in Angular 2Спікер: Alain Sahli
Executive Director Technology, mimacom

Алан має великий досвід роботи з Spring на щоденній основі та досвід у створенні незалежних мікросервісів з архітектурою на базі Domain Driven Design і Spring Cloud. Активно бере участь у розробці Spring Cloud umbrella project, є основним розробником проекту Spring Cloud AWS.
19:50 – 20:00
Кава-брейк

20:00 – 20:50
Використання Observables in Angular:
Сучасні вимоги до веб-додатків кардинально змінилися в останні роки. Observables дозволяють нам розробляти слабкозв’язані і складні асинхронні системи, що широко використовуються в веб-технологіях, особливо в Angular. Ми розглянемо, які відмінності мають ці рішення з Promises, які їхні переваги, та з якими труднощами можно зіткнутися при створенні асинхронних компонентів на Angular.

Carlos-Morales Microservices  with Spring Cloud  and Observables  in Angular 2Спікер: Carlos Morales
Solution Architect, mimacom

Коли йому було 6 років, Карлос почав програмувати на BASIC з використанням Sinclair ZX Spectrum +, яким він й досі володіє. Має більш ніж 15 років досвіду у сфері розробки веб-додатків. Він закоханий в Angular, тому заснував Angular Meetup group в Цюріху, заходи якої є одними з найбільш відвідуваних в місті.
20:50
Спілкування в неформальній обстановці

Мова доповiдей: Англiйська

Умови участі: участь безкоштовна, але кiлькiсть мiсць СТРОГО обмежена, реєстрація – ОБОВ’ЯЗКОВА!

Реєстрацiя