TechUkraine у партнерстві з АППАУ – Асоціацією “підприємств промислової автоматизації України”, Міжнародною асоціацією Culture and Creativity та за фінансової підтримки уряду Німеччини через GIZ провадить проєкт 🇺🇦“Підвищення конкурентоспроможності креативних індустрій та машинобудування завдяки рішенням українських ІТ-компаній”.


18 червня о 11.00 запрошуємо вас на онлайн Метчмейкінг подію для представників машинобудівних індустрій та IT, що має на меті поєднання компаній з двох галузей задля пошуку надійного партнера для діджиталізації бізнесу.


Даний проєкт націлений на вирішення викликів традиційних індустрій, вдосконалення продуктів та сервісів українських компаній, що працюють в галузях машинобудування та креативних індустрій, посилення їх конкурентоспроможності завдяки плідній співпраці з українськими ІТ провайдерами.
Ми уже написали ряд історій успіху про компанії, які впровадили інноваційні рішення, долучившись до плеяди лідерів українського та глобального ринку:

  • Успішні історії та шоукейси про Ajax, Sigma Software, ELEKS, IT Enterprise, DroneUA;
  • Новини про DB Aerocopter, Nibulon, Aeroprakt, Discovery Drilling Equipment, Aeromeh, Tatra Yug, Inter Atletika, Kray Technologies, SHERP
    Приєднуйтеся до події та знайдіть свого найкращого партнера, щоб ваш бізнес досягнув нових горизонтів та висот!

Реєструйтеся в якості представника машинобудування

Реєструйтеся як компанія, що надає послуги в сфері IT

До зустрічі 18 червня о 11.00 в ZOOM