TechUkraine у партнерстві з АППАУ – Асоціацією “підприємств промислової автоматизації України”, Міжнародною асоціацією Culture and Creativity, Українським культурним фондом та за фінансової підтримки уряду Німеччини через GIZ провадить проєкт 🇺🇦“Підвищення конкурентоспроможності креативних індустрій та машинобудування завдяки рішенням українських ІТ-компаній”.


17 червня о, 11.00 запрошуємо вас на онлайн Метчмейкінг подію для креативних індустрій та IT, що має на меті поєднання компаній з двох галузей задля пошуку надійного партнера для діджиталізації бізнесу.


Даний проєкт націлений на вирішення викликів традиційних індустрій, вдосконалення продуктів та сервісів українських компаній, що працюють в галузях машинобудування та креативних індустрій, посилення їх конкурентоспроможності завдяки плідній співпраці з українськими ІТ провайдерами.

Ми уже написали ряд історій успіху про компанії, які впровадили інноваційні рішення, долучившись до плеяди лідерів українського та глобального ринку!

  • Успішні історії та шоукейси креативних індустрій – Docuspace, Live Classic, V-Art, 3DLOOK, Freckled Sky, Radioaktive, Everscan, X-Platform.
  • Новини креативних індустрії – Sensorama Вартові Мрій, VR додаток Tustan від Softserve (культурно-історична спадщина), діджитал мода DressX, каблучки створені за допомогою 3D друку металом ABCDrings, AR додаток Chernobyl App (туризм), Pinsel AR (скульптура, мистецтво), Pocket City (сувеніри, туризм)
    Приєднуйтеся до події та знайдіть свого найкращого партнера, щоб ваш бізнес досягнув нових горизонтів та висот!

Реєстарція в якості представника креативних індустрій

Реєструйтеся як компанія, що надає послуги в сфері IT

До зустрічі 17 червня о 11.00 в ZOOM