Matthew Bass: «Data-Driven Software Engineering»

Дата
Мiсце проведення
 м. Харків, Хаб Фабрика, вулиця Благовіщенська, 1

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та програма MSc in Technology Management запрошують 16 травня на відкриту подію у Харкові «Data-Driven Software Engineering» з Метью Бассом, викладачем LvBS, заступником директора з питань корпоративних зв’язків у Carnerie Mellon University.

Метью Басс є членом професорсько-викладацького складу магістерських програм з розробки програмного забезпечення Карнегі Меллон та заступником директора з питань корпоративних зв’язків та зв’язків з колишніми випускниками цих програм. Перш ніж розпочати працювати у Карнегі Меллон, Метью працював у технічному відділі групи Software Architecture group у Siemens Corporate Research, де викладав на курсах з архітектури програмного забезпечення, був ментором для операційних фірм Siemens у їх роботі з програмної архітектури, проводив огляди програмної архітектури для важливих проектів та виконував функції розробника структури ПЗ для різних сфер, таких як автотранспорт, медицина, автоматизація будівництва та розподіл електроенергіі. Загалом понад 15 років пропрацював розробником ПЗ на різні компанії зі списку Fortune 500.

Matthew Bass: «As the pace of development and deployment increases, the time elapsed between development and feedback reduces.  Organizations that practice continuous deployment often release software into production multiple times a week. As a result, data from the production system can and does inform future releases. Continuous deployment affects virtually every aspect of the software development lifecycle changing the software engineering practices from process-centric to a data-driven approach. This talk describes the continuous deployment and the impact this has on software engineering practices».

Коли: 16 травня, 19:00
Мова події: англійська.

Участь у події безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. 

MSc in Technology Management – унікальна програма в Україні, яка розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній. Її завдання – розвинути візіонерський підхід до ведення бізнесу та відшліфувати управлінські та лідерські навички.  Навчальні модулі програми проходять у трьох містах: Львів, Київ, Харків.  Набір нової групи розпочато, деталі тут.