Майстер-клас: “Як написати та видати свою книгу за 9 місяців” від Каті Девяткіної

Дата
Мiсце проведення
Room 404

Мрієте написати свою книгу, але весь час щось заважає? Вважайте, що це знак. Зробіть перший крок до написання своєї історії.

Коли і де? 9 жовтня, Харків, Room 404
Початок о 10-30, тривалість майстер-класу 6 годин


Про спікерку: Катя Девяткіна, вдень працює а IT (Head of HR & Recruitment), ввечері пише другу книгу.

“Привіт, мене звуть Катя, і я з дитинства мріяла стати письменницею. Але весь час відкладала цю затію. У 2020-му я зрозуміла, що жити потрібно тут і зараз, і просто взяла та написала свою першу художню книгу “Кольорова”. У видавництво я не пішла, і усім процесом перетворення Гугл Дока на паперову книгу займалася сама. Так що, можна сміливо говорити про те, що я стала своєю власною літературною менеджеркою.

16 квітня 2021 року моя “Кольорова” вийшла з друкарні. За цей час її купили більш нiж 500 людей, і багато хто з них надсилав повідомлення про те, що теж хотіли б написати свою власну книгу, але ніяк не виходить. То часу немає, то ідей, то страх чистого аркуша або страх бути відкинутим видавництвом. Багато перешкод бачить юний автор на своєму шляху.

Я хочу вам допомогти здійснити вашу мрію. Адже мрії повинні збуватися!”


Що ви отримаєте на майстер-класі?
  1. Тільки досвід і ніякої води. Катя пройшла цей шлях сама, і хоче допомогти початківцям-письменникам у їх роботі над власними книгами. Вона поділиться своїми помилками, відкриттями та досвідом.
  2. 6 годин наполегливої ​​роботи. Крім теорії, буде багато практики. Учасники разом із спікеркою пропрацюють ідею книги, подумають над аркою ваших персонажів і шляхом героя. Буде повний блокнот заміток, це точно!
  3. Можливість поставити запитання. Не потрібно гуглити! Можна поставити Каті всі питання, які у вас виникли за час вашого шляху до першої книги. Тому, ви можете заздалегідь підготувати все, що хочете дізнатися і прямо запитати на майстер-класі.
  4. “Кольорова” книга в подарунок. Кожен учасник майстер-класу отримає в подарунок “Кольорову” книгу з автографом.
  5. Суспільство однодумців. В Room 404 зберуться люди, які мріють написати свою книгу – такі ж починаючі автори, як і ви. Нам буде про що поговорити!
  6. Жива зустріч фейс ту фейс. Катя навмистно робить цей івент офлайн. Тому що людині потрібна людина. На за допомогою Зум або Гугл міт, а ось тут, поруч. Давайте ж развіртуалізуємося!

Деталі майстер-класу доступні на сайті