Майстер-клас Корпоративна соціальна відповідальність

для себе візьмемо лише краще

Дата

Ставати більш успішними краще разом – створюючи умови росту та розвитку в партнерстві, враховуючи численні інтереси різних сторін та зацікавлених осіб.

Багато хто з нас (окремі особи, компанії, товариства, асоціації, об’єднання) вже реалізували певні соціальні проекти, що свідчить про зростання усвідомлення відповідальності кожного в забезпеченні нашого спільного майбутнього. Але ще доволі велика кількість проблем залишається невирішеною та такою, що потребує нашої максимальної участі!

Одну з таких задач намагається вирішити проект ‪#‎ITRecruit – програма IT-освіти для ветеранів АТО. Однак отримати освіту – не дорівнює реалізувати можливість. В межах даного проекту поставлена задача – сумісно сформувати та реалізувати партнерські соціальні програми, що принесуть реальну користь всім їх учасникам. З чогось треба розпочинати! J

Мастер-клас «Корпоративна соціальна відповідальність: для себе візьмемо лише краще » – це лише початок великої сумісної праці, спрямованої на отримання вигід та ефектів під час реалізації партнерських соціальних програм.

Що це?

  • мастер-клас з елементами воркшопу;
  • виокремлення специфічних характеристик соціально відповідальної діяльності в соціальному та бізнес середовищі міста Харкова;
  • знайомство з практиками розвинених країн та компаній;
  • створення власної партнерської моделі КСВ на базі усвідомленого вибору концепції, стратегії, програм та інструментів їх реалізації.

Основні питання першої зустрічі:

  • Стійкий розвиток та корпоративна соціальна відповідальність: що це?
  • Що саме ми розуміємо під КСВ? Формування суті.
  • Рівні реалізації КСВ.
  • Який рівень наш? Як ми намагаємося перестрибнути через рівні і чому ТАК характеристик стійкості не додаси …
  • Моделі здійснення КСВ у інших країнах: досвід, специфіка, кращі інструменти та результати.
  • Що ми візьмемо для себе? Яка наша модель?

Для кого?

власників,

керівників,

менеджерів,

и всіх небайдужих.

Бажаєте конкретизації? Ми очікуємо на топ-менеджерів (які формують основний пул цінностей компанії), директорів і менеджерів з розвитку, з маркетингу, з управління персоналом (які ініціюють основні цінності зміни всередині компанії).

 Де?

У просторі IDP Business Space (вулиця Отакара Яроша 18д – ТЦ «Движение», метро «Ботанічний сад»)

 Коли?

4 серпня (четвер) З 16.00 до 19.00

 ВАЖЛИВО! Участь цілком безплатна та вільна, однак після реєстрації >>

Що ми будемо робити?

Зовсім небагато слухати, а в основному об’єднувати теоретичні та практичні види активності – групову та індивідуальну роботу учасників, дискусію і обмін думками.

Ключове завдання цієї зустрічі – визначити напрямки сумісного руху вперед. Всіх проблем ми не вирішимо, але ознайомимося з теоретичними основами і практичним досвідом соціально відповідальної діяльності та стимулювання розвитку.