Майстер-клас: Digital маркетинг для IT компаній

Дата
Мiсце проведення
Харків, Spalah, вул. Дівоча, 6

Керуєш IT бізнесом і хочеш розібратися, як управляти маркетингом? Працюєш в E-commerce та прагнеш оволодіти повним комплексом Digital 360? Хочеш працювати маркетологом в IT компанії?
Приходь в освітній хаб Spalah 25 вересня і стань на крок ближче до своїх бажань і прагнень!

25 вересня пройде майстер-клас Дениса Ворошилова, за плечима якого досвід просування ігрових продуктів на ринку Північної і Південної Америки, Європи і країн Азії. Разом з тим, на рахунку спікера управління маркетингом таких світових компаній як: Gameloft, Nikaent, Mail.ru, Poken.

Ти отримаєш відмінну можливість перейняти передовий і сучасний досвід Digital маркетингу для мобільних і сервісних програмних продуктів.

Спікер: Денис Ворошилов, Product Marketing Manager світового лідера ігрової індустрії Gameloft, досвідчений бізнес тренер і консультант.

Майстер-клас буде корисний власникам IT і E-commerce бізнесу, досвідченим маркетологам націленим на роботу в IT, маркетологам у яких вже є досвід роботи з програмними продуктами та електронної комерції, а так само тим, хто тільки починає свій шлях в маркетингу.

На майстер-класі ви дізнаєтеся:
– Що з себе представляє сучасний комплекс цифрового маркетингу для глобальних світових продуктів;
– Ключові потреби українських і глобальних IT компаній, особливості просування IT продуктів на світовому рівні;
– Які вимоги і стандарти у IT компаній до менеджменту в маркетингу;
– Якими навичками вам потрібно опанувати, щоб успішно розвиватися в IT маркетингу і як це ефективно робити без відриву від роботи.

25 вересня, 12:00

Вхід: 400 грн.

Реєстрація