LVIV IT TOUR в Харкові

Дата

У травні представники львівських ІТ компаній вирушать у подорож українськими містами в рамках проекту IT Tour. 27 травня відвідають Харків. На зустрічах розповідатимуть про діяльність ІТ Кластеру та про розвиток ІТ у Львові, обговорюватимуть новітні технології в неформальній атмосфері, аби ближче познайомити між собою представників ІТ всієї України. Подія організована спільно із Харківським ІТ Кластером.

Зустріч відбудеться о 18:30 в креативному просторі Fabrika (вул. Благовіщенська,1). Львівський кластер запрошує на зустріч всіх охочих, хто цікавиться ІТ та новими технологіями. На події проведуть розіграш квитків на найбільшу технічну конференцію Східної Європи ІТ Арена.

IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Цього року він проходитиме вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA, ведучі з кожного міста вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами.

«У 2015 році Львівський ІТ Кластер уже організовував ІТ тур, який відвідали понад 1000 учасників з різних куточків України. Ми вирішили відродити цю традицію, адже в Україні сфера ІТ уже об’єднує понад 100 тисяч фахівців, ми певні що нам всім треба співпрацювати та обмінюватись досвідом і розвиватись разом. Lviv IT Tour стане хорошою нагодою познайомитись із ІТ-індустрією у інших містах, трохи розповісти про особливості львівського ІТ-ринку та поділитись унікальним досвідом», – розповідає СЕО Львівського ІТ Кластеру, Степан Веселовський.

Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та Міською владою покращують та розвивають ІТ у Львові. Найважливіше завдання Кластеру – реалізація проектів, які допомагають розвивати ІТ індустрію і підтримувати імідж Львова, як міста зі сприятливими умовами для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання та життя.

Буде всього 100 місць, тому реєструйтесь якнайшивдше. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

Слідкуйте за оновленнями у Facebook