Lviv GameDev Conference 2018

Дата
Мiсце проведення
Arena Lviv, вул. Стрийська, 199
Для учасників кластеру
  • percentЗНИЖКА 20%

Lviv GameDev Conference – 7-ма поспіль масштабна щорічна конференція для гейм-розробників. Подія збере близько 500 учасників: інді-розробників, GameDev-студій, фрілансерів, стартаперів, великих компаній, розробників, котрі хочуть влитись в GameDev, паблішерів та інвесторів, фанатів ігор та понад 50 спікерів.

Конференція відбудеться 27 січня 2018 року у Львові.

Конференція традиційно проходитиме в 4х потоках та 1 WORKSHOP-room:

  • “GameDev Business & Promotion”. Потік для власників GameDev-студій а також маркетологів та продюсерів. Дізнайтесь як кіберспорт перевернув ігрову галузь та як заробляти на цьому. А також поговоримо про інвестиції, тренди ігрової індустрії та яскраві вітчизняні успіхи. Як побудувати студію та як нею управляти. Ідеальна команда проекту та де брати чи ростити кадри для індустрії.
  • “GameDev Tech”. Все те, що полегшує життя розробникам ігор і дозволяє не проводити роки за C++. І це не тільки Unity. Як створюються ігри додатки з AR/VR технологіями та як не відставати у цьому. Які технології краще вибрати.
  • “GameDev Indie”. Потік для інді розробників. Чи можливо в сучасному світі одному створити значний проект, які теми під силу інді розробникам, інді-лайфстайл, історії успіху тих, хто прорвалися та багато цікавого. Художній арт для іграшок.
  • “GameDev Art”. Левел-дизайн, створення персонажів, музика, створення історій. Творчість при створенні гри в її найвищому прояві.
  • “Workshops”. Деякі теми вимагають більш детального розкриття, ніж це можливо на пів годинній доповіді. Цей потік саме для таких майстер класів, де прямо на місці можна навчитись чомусь новому.
  • Виставкова зона – місце, де кожен може представити свої розробки в сфері ігрової індустрії (напрацювання, технології, ігри, продукцію, що корисна розробникам та багато іншого), а учасники – спробувати це все на місці!

Проте, у нас багато оновлень!

Цього року ми приділимо багато уваги кіберспорту та його впливу на ігрову індустрію, а також розглянемо найпопулярніші технологічні прориви – AR/VR в сфері розробки ігор!

Програму події доповнить ігрова частина: шоу-кейси, представлення розробок GameDev.

Детальніша інформація – на сайті 

Стежте за новинами в наших соціальних  мережах

Контактна особа:

Михайлишин Олег

email: omykhailyshyn@startup.lviv.ua

tel: 093 705 20 81

Зареєструватись можна за посиланням

Організатор: LembergTechBusinessSchool: організація з 9-річною історією проведення успішних конференцій: LvivMobileDevelopmentDay, LviviCamp, Game Craft Conference Kyiv, Lviv PM Day та LvivFreelanceForum.