Літня школа з ІТ права і безпеки

Дата
Мiсце проведення
Fabrika.Space (Харків, вул. Благовіщенська, 1)
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

17-18 липня в м. Харкові відбудеться Літня школа з ІТ права і безпеки. Цей захід, спрямований на поглиблення знань в області ІТ права і технологій, комплексного захисту бізнесу і персональних даних. Школа об’єднає юристів, випускників вузів, студентів і власників бізнесу з метою ознайомлення з особливостями укладання договорів в сфері ІТ, розкриття теми диджиталізаціі суспільства, оподаткування в ІТ і конкурентної розвідки.

Програма школи розрахована на 2 дні. У перший день учасники заходу зможуть поглибити свої знання в області ІТ права і поговорити на теми диджиталізаціі суспільства та нових трендів в ІТ, структурування ІТ бізнесу, особливостей проведення outsource, співвідношення ІТ права та інформаційного права та про інші актуальні теми в світі ІТ. Темою другого дня буде ІТ безпека і теми використання електронних доказів у суді, фішинг і фармінг, блок кіберзлочинності і форензики.

Захід об’єднує найкращих фахівців в сфері ІТ, комплексного захисту бізнесу, провідних юристів та суддів, серед яких: Олександр Медовий, Ольга Сімсон, Дмитро Гадомський, Іванна Погребняк, Сергій Поволяшко, Герман Ямпольський, Антон Зінчук, Анна Лапицька, Сергій Вовк, Микита Книш, Павло Буслов, Максим Кобрін, Віталій Балашов, Олена Сібільова, Олексій Бринцев.

Нетворкінг формати:

Спілкування буде відбуватися під час виступів спікерів, а також кава-перерви.

Місце проведення: Fabrika.Space (Харків, вул. Благовіщенська, 1)

Дата: 17-18 липня.

Посилання на реєстрацію

Фінансові аспекти: участь у заході платна (450 грн),