У Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) триває друга хвиля вступу. LvBS запрошує учасників Kharkiv IT Cluster на навчання на програму MSc in Technology Management для власників, топ-менеджерів та управлінців технологічних компаній. Прийом документів до 8 вересня.

Це єдина програма магістерського рівня в Україні, яка надає бізнес-освіту у сфері tech, розроблена для управлінців, що прагнуть розвинути візіонерський підхід до ведення бізнесу, відшліфувати управлінські та лідерські навички, розширити бачення стратегічного розвитку технологій у сьогоднішньому швидкому середовищі. Харківський ІТ-Кластер є партнером програми, а учасники Кластеру – мають змогу навчатися на ній за партнерською ціною.

Програма побудована на 3 основних «китах»:

Курси, пов’язані з технологіями: IT Strategies, Emerging Technologies, Product Management in IT/high tech, Software Architecture for Managers, Digital Disruption and Innovation Management, Technological Entrepreneurship

Курси з бізнесу та менеджменту: Business as a system, Strategic Marketing Challenges, Sales Management, Business Strategy, Introduction to Finance, Organisational Development, Corporate Finance, Management Methods and Leadership, including Management 3.0 workshop.

Практичні заняття з soft skills: Emotional Intelligence, Effective Presentations, Leadership.

Міжнародний навчальний тур до Ізраїлю: важлива складова навчання – тижневий study tour до однієї з топ-інноваційних екосистем у світі, що передбачає візити в компанії, R&D центри, стартапи, венчурні фонди, інкубатори тощо.

Навчання на програмі триває 13 модулів і відбувається у трьох містах України, що є драйверами розвитку ІТ-індустрії: Львові, Києві, Харкові.

Формат: щомісячні модулі тривалістю 4 дні. Завершується програма практичним фінальним проектом.

Мова навчання – англійська, викладачі  – провідні практики та лектори із США, Канади, Великої Британії та Гонконгу

Нова група розпочне навчання у жовтні 2019 року.

Вартість: USD 14 900;

Для учасників Kharkiv IT Cluster – USD 13 900.

Якщо у вас є запитання – пишіть kmyhasiuk@lvbs.com.ua або телефонуйте 098 986 88 19 (Христина).