Лекція “Штучний інтелект. Методи machine learning”

Дата
Мiсце проведення
Spalah, вул. Дівоча, 6

На сьогоднішній день технологічний розвиток досяг такого рівня, що, здавалося б, уже не існує такого завдання, яке було б не під силу інтелектуальним машинам.

10 листопада в #Spalah пройде лекція “Штучний інтелект. Методи machine learning”, завдяки якій кожен учасник відкриє для себе корисність і актуальність даної теми, зможе оцінити рівень технічних можливостей недивих предметів, а також ступінь їх розвиненості сьогодні і в перспективі.

Що ж таке machine learning? Machine Learning (машинне навчання) – підрозділ науки, який вивчає створення інтелектуальних машин, інтелектуальних алгоритмів і комп’ютерних програм.

Програма лекції:

– Машинне навчання, загальні відомості.

– Сфера застосувань, актуальність доцільність.

– Теорія. Приклади.

– Метод найближчих сусідів, дерева рішень, ансамблі дерев.

– Нейронні мережі.

– Чудеса науки.

Спікер: Микола Андрушок, фахівець з нейронних мереж і іншим методам machine learning, консультант таких компаній як: Smarthouse, Epam, DB BEST Technologies.

На базі чого функціонують системи інформаційної безпеку? Як пересувається безпілотний автомобіль Google? За допомогою чого NASA розробляє флотилію інтелектуальних космічних зондів? На ці та багато інших питань ви отримаєте відповіді на лекції.

10 листопада, 17:00

Реєстрація

Вхід вільний

Spalah, вул. Дівоча, 6