Курс «Python для початківців»

Дата
Мiсце проведення
Offline

Курс “Python для початківців”

Python — це високорівнева мова програмування загального призначення, вона чудова в якості першої мови, тому що виразна та зручна для читання, а також є гарною мовою для будь-якого програміста, оскільки її можна використовувати як для веб-розробки, так і для розробки програмного забезпечення та наукових додатків.

На курсі «Python для початківів» ви навчитеся основам програмування, працювати з базами даних і фреймворком Django для створення web-додатків.

Реєстрація

Початок: 12 жовтня 2021р
Тривалість: 3 місяці
Формат: офлайн

Цей курс для:

  • Початківців — які вирішили стати програмістами, але поки не знають, в яку сферу податися. Тому знайте, що Python — універсальна штука.
  • Програмістів-початківців — для тих, хто вже почав вчити Python самостійно або з підручниками, але вам не до кого взернутися за порадою, як написати той чи інший код.

Лектор – провідний спеціаліст компанії Raccoon Gang: Олексій Волошин – Senior Software Engineer Team Lead, завершив більш ніж 10 проектів, викладає програмування більше 4 років, приймає участь у різноманітних конференціях та майстер-классах та понад 70% його учнів працевлаштовані.

Raccoon Gang — лідер ринку онлайн-освіти, має більш ніж 12 років досвіду у сфері онлайн-освіти, більше 500 виконаних проектів з онлайн-навчання та у списку клієнтів є 7 університетів із ТОП-20 кращих університетів світу.